Для АЗС планують запровадити сплату авансів з податку на прибуток: до чого це призведе

Тетяна Мазниченко

За словами депутатки ВР Ніни Южаніної, для АЗС влада пропонує запровадити авансову сплату податку на прибуток за прикладом обмінників

Членкиня комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що для АЗС влада пропонує запровадити авансову сплату податку на прибуток. Про це вона написала 12 березняу своєму Телеграм-каналі і зробила свій прогноз на ініціативу влади.

Ніна Южаніна повідомила, що від речників влади з фінансових питань починає просочуватися інформація щодо деталей проєкту урядового законопроєкту.

«Ось про те, що для АЗС влада пропонує запровадити авансову сплату податку на прибуток за прикладом обмінників, – дізналися з інтерв'ю голови податкового комітету інформаційному агентству Укрінформ», - написала Южаніна.

За словами Южаніної, Гетманцев бере участь у робочій групі при Мінфіні, що напрацьовує зміни зі збільшення податків для пошуку додаткових 44 млрд гривень.

"Йдеться і про авансові внески з податку на прибуток з автозаправних станцій – за прикладом того, що раніше зробили з "обмінниками". Бо в країні досить багато АЗС, які працюють, "на папері" начебто не отримуючи прибутку. Зважаючи ж на маржинальність паливного бізнесу, насправді такого бути не може. Тому у впорядкуванні цього сегменту в Мінфіні бачать резерв. І я з ними погоджуюся", – говорить Гетманцев.

Ніна Южаніна наголосила, що зараз вже «обмінники» щомісяця сплачують авансовий внесок з податку на прибуток за кожний пункт обміну іноземної валюти у розмірі:

  • 3-х мінімальних заробітних плат (21,3 тис. грн) - у населених пунктах понад 50 тис. осіб;
  • 1-ї мінімальної заробітної плати (7,1 тис. грн) - в інших населених пунктах.

Южаніна також навела свою позицію щодо наслідків впровадження таких сплат.

«Якщо впровадити подібний підхід, а в Україні налічується майже 6 тисяч АЗС, влада може розраховувати на 1,5 млрд гривень авансових внесків з АЗС на рік, майже весь обсяг яких буде врахований у сплаті податку на прибуток, що не призведе до очікуваного бюджетного ефекту», - резюмувала Южаніна.

Чи можливо, що командири будуть ставитися до військових з судимістю особливо, чи не використовуватимуть їх, мовляв, як "м'ясо" для відправлення на фронт? Це питання, над яким ми поговоримо разом з ветераном легендарної 47-ї бригади, Миколою Мельником.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

No ad for you