Сільпо, OKKO, Rozetka, Roshen та інші: які компанії обіцяють бронювання потенційним працівникам

Тетяна Мазниченко

Розділ пошуку роботи з бронюванням від призову на військову службу включає понад 800 вакансій

На сайті з пошуку роботи Work.ua зʼявився розділ "Бронювання". Повідомляється, що ідея такої функції – спрощення пошуку робітників для компаній, які є критично важливими для функціонування економіки. Про це пише 21 травня LIGA.Life.

Виявилось, що серед критично важливих компаній, які бронюють працівників: "Сільпо", OKKO, Rozetka, Roshen та Jysk.

Бронюються такі рядові вакансії, як продавець у відділ "Випічки", оператор АЗК, комірник, торговельний представник, фахівець-приймальник поштового відділення та спеціаліст із монтажу та перебудови магазинів.

Бронювання також пропонує корпорація "Барком" (ТМ "Родинна ковбаска"). Так, за інформацією на сайті Work.ua, від призову на військову службу бронюються пакувальник напівфабрикатів, формувальник тіста, який працюватиме у нічну зміну, та обвалювальник тушок.

Подібні умови щодо військової служби матиме укладальник хлібобулочних виробів ТОВ "Золотий коровай" (Хліб Житомира), менеджер контакт-центру бренду хот-догів Mr Grill (Premier Food Group) та пекар із приготування піци мережі супермаркетів "THRASH! ТРАШ!" (Fozzy Group).

Найбільше вакансій у категорії «Робочі спеціальності, виробництво» - 503. Далі категорії розподілилися так:

  • Логістика, склад, ЗЕД - 366,
  • Роздрібна торгівля - 243,
  • Сфера обслуговування - 205,
  • Транспорт, автобізнес - 172,
  • Продаж, закупівля - 138,
  • Адмiнiстрацiя, керівництво середньої ланки - 118,
  • Будівництво, архітектура - 113,
  • Бухгалтерія, аудит - 75,
  • Фінанси, банк - 54,
  • IT, комп'ютери, інтернет - 51.

Мінстратегпром розширив критерії бронювання працівників оборонних підприємств

В Україні розширили можливості бронювання працівників оборонно-промислового комплексу (ОПК). Зміни стосуються тих критеріїв, які дають підставу для бронювання від 50% працівників, незалежно від військово-облікової спеціальності. Про це 20 травня повідомили у міністерстві з питань стратегічних галузей промисловості. 

Відповідний наказ набув чинності 17 травня 2024 року. Відтепер підприємства, установи і організації, залучені у виробництві товарів, виконанні робіт і наданні послуг оборонного призначення з розроблення, виготовлення, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки, боєприпасів, їх складових частин, мають відповідати одному з двох критеріїв:

1. Бути виконавцем чи співвиконавцем:

  • державного контракту з державним замовником у сфері оборони щодо виробництва товарів, виконання робіт та надання послуг, зазначених у попередньому абзаці,
  • або договору щодо виробництва товарів оборонного призначення шляхом коштів інших позабюджетних джерел, не заборонених законодавством України. 

2. Отримувати фінансову державну підтримку у вигляді грантів згідно з порядком надання фінансової підтримки для забезпечення розвитку інновацій та технологій для потреб оборони (Brave1).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

No ad for you