Розподіл енергетичного обладнання від міжнародних партнерів взяли під контроль: деталі

Читать на русском

З березня 2022 року Україна отримала 954 вантажі з гуманітарним обладнанням вагою понад 12, 7 тисячі тонн

Читать на русском
Енергетика, допомога
Обладнання, надане міжнародними партнерами, допомагає відновлювати енергетичні об’єкти

З березня 2022 року Україна отримала 954 вантажі з гуманітарним обладнанням вагою понад 12, 7 тисячі тонн

В Міненерго впровадили ефективну платформу для отримання енергокомпаніями допомоги від партнерів. Процес повністю цифровізовано, завдяки цьому рішення про розподіл допомоги ухвалюються Робочою групою Міненерго максимально прозоро і оперативно.

В Міненерго повідомили, що створена онлайн-платформа AidEnergy стала важливим інструментом взаємодії міжнародних партнерів і компаній українського енергетичного сектору.

«Зокрема, завдяки платформі вдалося досягти суттєвого підвищення прозорості та пришвидшення процедур розподілу донорської допомоги», - запевняють у відомстві.

Так, наразі через AidEnergy подано понад 13 тисяч запитів і розподілено 3,8 тисячі позицій обладнання, наданого партнерами у межах гуманітарної допомоги. Віртуальні профілі на платформі мають 129 компаній ПЕК та 32 представники донорів.

“Обладнання, надане міжнародними партнерами, допомагає відновлювати енергетичні об’єкти після ворожих атак та повертати світло і тепло в домівки українців. Ми вдосконалюємо механізми для ефективного розподілу гуманітарної допомоги енергосектору, аби пришвидшити відповідні процеси. Онлайн-платформа AidEnergy стала ефективним інструментом комунікації з партнерами і значно прискорила процес передачі обладнання кінцевим набувачам”, – пояснив Міністр енергетики Герман Галущенко.

Нагадаємо, платформа AidEnergy була створена як «єдине вікно» для збору, актуалізації та інформування донорів про потреб компаній ПЕК, опрацювання та підтвердження пропозицій донорів, розподілу гуманітарної допомоги та звітування.

На платформі представники українських енергетичних компаній ознайомлюються з детальною інформацією, фотографіями та специфікаціями обладнання. Процес повністю цифровізовано, завдяки цьому рішення про розподіл допомоги ухвалюються Робочою групою Міненерго максимально оперативно.

Загалом з березня 2022 року Україна отримала 954 вантажі з гуманітарним обладнанням вагою понад 12, 7 тисячі тонн.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.