Якщо бажаєте змінити професію, обирайте перевірені компанії та почитайте відгуки про навчальні курси.
У Хмельницькому до поліції звернулася жінка, що перерахувала 8 тисяч гривень грн на навчання з курсу заробітку на купівлі-продажі криптоактивів. Таку пропозицію вона знайшла в інтернеті. Їй пообіцяли пояснити, як купувати-продавати на біржі та заробити чималі кошти. Після оплати навчання «консультанти» перестали виходити на зв'язок. Про цю історію розповіла пресслужба МВС у четвер, 25 квітня 2024 року.
Шахраї щоразу вигадують нові схеми обману українців. Одна з таких хитрощів – пропозиція придбати фейкові навчальні курси.
«Бажаєте навчитися швидко заробляти? Встигніть потрапити на курс! Кількість місць обмежена!» — саме такі, на перший погляд, вигідні пропозиції, можуть надсилати шахраї, повідомляє МВС.
Українцям радять, як не потрапити до пастки злочинців та не втратити гроші:
Якщо ви надіслали кошти шахраям, негайно звертайтеся до поліції.
З лютого 2020 по лютий 2021 років чоловік розповідав, що зможе вигідно продати авто чи пригнати машини з-за кордону. Власники йому вірили та віддавали ключі та документи на машини чи довіряли йому завдаток за іноземний транспорт.
Аферист підробляв підписи власників у договорах комісії та гроші від продажу забирав собі. Прокуратура Києва 15 квітня 2024 року повідомила, що злочинець отримав 9 років за ґратами.
Одну з машин - Volkswagen Passat, які чоловіку довірили продати, він віддав своїй рідній сестрі за 10 тис. доларів. Вона цього ж дня оформила машину на себе та отримала новий номерний знак.
Загалом за продаж машин за фіктивними документами аферист «заробив» понад 1,5 млн грн.
Інформатор писав, як вберегтися від шахраїв у Інтернеті.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.