Як вивести криптовалюту на банківську картку: 5 варіантів, що доступні в Україні

Читать на русском

Обмінники криптовалют, електронний гаманець, криптовалютні банкомати та біржі, дебетові картки від Visa

Читать на русском
Які є способи виведення криптовалюти, крім бірж
Криптовалюта

Обмінники криптовалют, електронний гаманець, криптовалютні банкомати та біржі, дебетові картки від Visa

Чимало людей, коли починають працювати з криптовалютою, цікавляться тим, як потім цифрові активи можна вивести. Насправді є декілька перевірених способів, серед яких можна обрати найбільш зручний. Зокрема, йдеться про обмінники та біржі. 

Обмінники криптовалют   

Як передає 24 телеканал, вони мають лише одну опцію: переведення фіатних валют (наприклад, доларів, євро, гривень) в обрані цифрові активи та навпаки. Тобто, користувачі не зможуть обміняти одну криптомонету на іншу. Йдеться лише про транзакції на банківський рахунок накшталт зняття готівки.   

Експерти пояснили, що в криптообмінниках немає процесу верифікації. Для того, щоб здійснити операцію, треба лише вказати номер телефону та адресу електронної пошти. Саме тому вважається, що ці платформи мають низький рівень безпеки. З цієї причини експерти закликають бути обережними. 

Електронний гаманець   

Це цифровий інструмент, за допомогою якого можна зберігати цифрові активи. Також з ним можна керувати своїми активами та здійснювати фінансові операції в онлайн-середовищі. Зазвичай це безпека, зручність у використанні та швидкість процесів.   

Зокрема, через електронні гаманці можна виводити цифрові кошти у фіат. Процес конвертації з одного активу в інший досить простий. Проте зауважують, що електронні гаманці часто стягують вищу комісію, ніж криптобіржі, але не таку високу, як криптообмінники.

Криптовалютні банкомати   

Ще один спосіб для криптовалюти на банківську картку. У цьому випадку користувачу потрібно сканувати QR-код та погодити переказ на отриманну адресу. Після цього необхідно вставити у криптобанкомат дебетову або кредитну картку, аби завершити операцію. За проведення транзакцій тут також стягують достатньо високу комісію.

Криптовалютні біржі 

Найчастіше криптовалютні біржі також мають можливість виведення криптовалют на банківську картку. У більшості платформ користувачам пропонують обирати, як саме провести транзакцію. Водночас зауважують, що на централізованих біржах обов’язково проводять процедуру підтвердження особи клієнта (KYС), аби дотримуватися вимог регулятора. 

Тому експерти закликають перед тим, як користатися такими послугами, ознайомитися з законодавством щодо регулювання криптосфери у країні, де проводиться операція. Водночас серед переваг виведення криптовалюти на картку через централізовані криптобіржі називають такі: висока ліквідність (велика база покупців та продавців), акцент на безпеці, зручний інтерфейс. 

У Visa дозволили виводити на дебетові картки криптовалюту

Це спільний проєкт Visa та Transak. Це провідний постачальник платіжної інфраструктури для криптовалют і NFT. Для того, щоб вивести цифрову валюту та перевести її в місцеві паперові валюти потрібно буде скористатися новим сервісом Visa Direct.

"Надаючи змогу зняти кошти з картки в режимі реального часу через Visa Direct, Transak спрощує конвертацію криптовалютних балансів у фіатні гроші, які можна витратити більш ніж у 130 млн торгових точок, де працює Visa", - зазначила керівниця відділу Visa Direct у Північній Америці Янілса Гонсалес-Оре.   

Наразі Transak підтримує більш як 40 криптовалют. Також цей сервіс працює в понад 350 криптовалютних гаманцях Web3 та іграх, таких як MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland. Проте наразі в переліку нового сервісу для переведення криптовалют у паперові активи немає гривні. Проте можна скористатися іншими валютами (наприклад, долар США або євро). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.