Visa дозволила виводити криптовалюту на дебетові картки: чи доступно це для гривні

Читать на русском

Користувачі Visa зможуть переводити криптовалюту на картки за 30 хвилин

Читать на русском
У 145 країнах Visa дозволила виведення цифрової валюти
Криптовалюта

Користувачі Visa зможуть переводити криптовалюту на картки за 30 хвилин

У Visa дозволили виводити на дебетові картки криптовалюту. Така можливість буде доступна користувачам у 145 країнах. Завдяки новій функції можна буде конвертувати цифрові активи в місцеві паперові валюти.

Зазначається, що це спільний проєкт Visa та Transak. Це провідний постачальник платіжної інфраструктури для криптовалют і NFT. Для виведення цифрової валюти та переведення її в місцеві паперові валюти потрібно буде скористатися сервісом Visa Direct.

"Надаючи змогу зняти кошти з картки в режимі реального часу через Visa Direct, Transak спрощує конвертацію криптовалютних балансів у фіатні гроші, які можна витратити більш ніж у 130 млн торгових точок, де працює Visa", - зазначила керівниця відділу Visa Direct у Північній Америці Янілса Гонсалес-Оре. Тобто, кошти можна буде переказати за 30 хвилин, а в деяких випадках ще швидше. Це є основною перевагою над традиційними банківськими методами, адже вони можуть займати кілька днів. Крім того, така функція дозволить пришвидшити переказ коштів за кордон.

Чи буде це доступно для гривні?

Слід зазначити, що Transak підтримує більш як 40 криптовалют. Крім того, сервіс присутній у понад 350 криптовалютних гаманцях Web3 та іграх, таких як MetaMask, Trust Wallet, Coinbase Wallet, Ledger, Splinterlands і Decentraland. Що стосується нового сервісу з переведенням криптовалюти в паперові активи, то наразі на порталі Transak у переліку немає української гривні.

Фото: Transak
Фото: Transak

При цьому можна побачити валюти країн Європейського Союзу (зокрема, польський злотий), долар США, фунт стерлінгів тощо. Переводити в паперові валюти можна, зокрема, Bitcoin, Ethereum, DAI та багато інших цифрових валют.

Фото: Transak
Фото: Transak

Слід зазначити, що в Національному банку України робили певні заяви щодо криптовалюти. Регулятор попереджав громадян про ризики збереження заощаджень. НБУ рекомендує робити заощадження у депозитах, державних облігаціях тощо. За словами заступниці голови Національного банку України Катерини Рожкової, регулятор не вважає криптовалюту платіжним засобом.

Підтримка України з боку партнерів? Чи зменшиться її кількість у порівнянні з минулим роком, розповідає Андрій Хрустальов.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.