Долар і євро стали ще дорожче: НБУ встановив офіційний курс валют на середу, 13 березня

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 13 березня, і яким буде курс долара і євро цього тижня

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 13 березня 2024 року
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 13 березня, і яким буде курс долара і євро цього тижня

Національний банк України встановив офіційний курс валют на середу, 13 березня. Згідно з даними регулятора, американський долар та європейська валюта знову зросли в ціні. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют. 

Як повідомили в НБУ, курс долара США встановлено на рівні 38,49 гривні. Це на 11 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 42,04 гривні. Це на 9 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 13 березня 2024 року:

  • долар США — 38,49 гривні;
  • євро — 42,04 гривні;
  • польський злотий — 9,81 гривні;
  • швейцарський франк — 43,89 гривні;
  • юань — 5,36 гривні.

При цьому важливо зауважити, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, 13 березня в середньому купівля долара США відбувається за курсом 38,74 гривні, а продаж - 38,90 гривні. Що стосується євро, то в середньому купівля відбувається за курсом 42,33 гривні, а продаж - 42,57 гривні.  

Яким буде курс валют цього тижня?

Раніше своїм прогнозом на цей тиждень поділився банкір Тарас Лєсовий. Він зазначив, що з 11 по 17 березня на готівковому валютному ринку межі допустимих (очікуваних) курсових коливань складуть 38,8-39,9 гривні за долар та 41-43 гривні за євро. При цьому щоденні курсові коливання на готівковому ринку складатимуть до 0,5 гривні. На думку експерта, різниця між курсами купівлі та продажу складе до 0,5 гривні у банках, а в обмінниках до 1 гривні.

"Отже, 11-17 березня в умовах дії режиму "керованої гнучкості" будь-які зміни на валютному ринку не стануть критичними чи кризовими, адже через механізм валютних інтервенцій регулятору вдається оперативно коригувати співвідношення між попитом і пропозицією, що відразу позначається на курсах", – підкреслив Лєсовий.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.