Долар і євро падають: НБУ встановив офіційний курс валют на 6 лютого

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 6 лютого

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 6 лютого
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 6 лютого

Національний банк України встановив офіційний курс валют на вівторок, 6 лютого. Згідно з даними регулятора, і американський долар, і європейська валюта знову дешевшають. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.

Така інформація з'явилася на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що курс долара США встановлено на рівні 37,55 гривні. Це на 2 копійки менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Що стосується євро, то курс встановлено на рівні 40,37 гривні. Це на 51 копійку менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 6 лютого:

  • Долар США — 37,55 гривні;
  • Євро — 40,37 гривні;
  • Польський злотий — 9,32 гривні;
  • Швейцарський франк — 43,20 гривні;
  • Юань — 5,22 гривні.

При цьому важливо враховувати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 6 лютого в середньому купівля долара США відбувається за курсом 37,95 гривні, а продаж — 38,05 гривні. Водночас у середньому купівля євро відбувається за курсом 41,10 гривні, а продаж — 41,30 гривні.

Що буде з курсом у лютому?

Експерти вважають, що сильних коливань курсу в лютому не очікується. Прогнозується, що гривня лишатиметься в коридорі 37-39 гривень за долар. При цьому аналітики звернули увагу на посилення попиту на валюту в лютому та визначальну роль Нацбанку в ситуації з валютними коливаннями. 

"Із одного боку, розблокували кордон польські фермери — це посилить попит із боку імпорту, а з іншого боку, за рахунок допомоги міжнародних партнерів наші валютні резерви збільшилися на кінець року, що дозволяло регулятору діяти активніше", - підкреслив дилер департаменту глобальних ринків "ОТП Банку" Антон Курінний. 

На думку начальника департаменту казначейства "Глобус Банку" на курс валют у лютому можуть вплинути такі фактори:

  • стратегії регулятора на валютному ринку;
  • обсягу та графіку отримання міжнародної фіндопомоги: переважно йдеться про допомогу від ЄС та США;
  • розвитку експорту: остаточне розвʼязання проблеми з блокуванням кордонів та збільшення обсягів експорту;
  • економічного розвитку країни;
  • ситуації на фронті;
  • суспільних настроїв та внутрішньою ситуацією в країні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.