Долар і євро пішли на спад: НБУ встановив офіційний курс валют на п'ятницю, 15 березня

Читать на русском

Як змінився курс валют 15 березня 2024 року, і що буде з доларом та євро до кінця місяця

Читать на русском
НБУ оновив курс валют на 15 березня 2024 року
Обмін валюти

Як змінився курс валют 15 березня 2024 року, і що буде з доларом та євро до кінця місяця

Національний банк України встановив офіційний курс валют на п’ятницю, 15 березня. Згідно з даними регулятора, американський долар і європейська валюта після подорожчання пішли на спад. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.

За інформацією НБУ, курс долара США встановлено на рівні 38,68 гривні. Це на 10 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 42,28 гривні. Це на 13 копійок менше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 15 березня 2024 року:

  • Долар США - 38,68 гривні;
  • Євро - 42,28 гривні;
  • Польський злотий - 9,84 гривні;
  • Швейцарський франк - 43,97 гривні;
  • Юань - 5,37 гривні.

При цьому треба враховувати, що в пунктах обміну валют ціни можуть відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на 15 березня в середньому купівля долара США відбувається за курсом 38,65 гривні, а продаж - 38,75 гривні. Що стосується євро, то в середньому купівля відбувається за курсом 42,20 гривні, а продаж - 42,41 гривні.

Яким буде курс валют у березні 2024 року?

Раніше своїм прогнозом на березень ділився банкір Тарас Лєсовий. Експерт зауважив, що навряд чи цього місяця валютний ринок буде "штормити". За словами аналітика, співвідношення попиту та пропозиції на безготівковому ринку буде контролюватися обсягами валютних інтервенцій. На думку експерта головні показники валютного ринку будуть такими:

  • Коридори курсових змін: міжбанк – 38 – 39,5 гривні за долар та 41,5 – 43 гривні за євро; готівковий ринок – 38 – 39,9 гривні за долар та 41 – 43 гривні за євро;
  • Щоденні курсові зміни: міжбанк – до 0,2 гривні; готівковий ринок – 0,3 – 0,5 гривні;
  • Різниця між курсами купівлі та продажу: міжбанк – до 0,1 гривні; банки – до 0,5 гривні; обмінні пункти – до 1 гривні.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.