Жінка отримала дзвінок від працівника Київстару, після чого на неї оформили мікрокредити на 20 тисяч гривень - яким було рішення суду

Читать на русском

Жінка зателефонувала до оператора Київстар з проханням блокування своєї SIM-карти та номеру

Читать на русском
Київстар
У жінки перестала працювати SIM-карта оператора Київстар, вона вимагає ПриватБанк повернути її майже 87 тисяч гривень

Жінка зателефонувала до оператора Київстар з проханням блокування своєї SIM-карти та номеру

Жінці надійшов дзвінок від оператора Київстар про блокування послуги роумінг. Згодом з її рахунку списали кошти. Вона вимагає ПриватБанк відновити їх та стягнути на її користь 86 593 гривень. 

Як вказується у рішенні Центрального районного суду Миколаєва, на телефон жінки надійшов дзвінок від оператора Київстар про блокування послуги роумінг. Вона отримала повідомлення про її скасування, а згодом SIM-карта вже не працювала.

Невідомі особи здійснили несанкціонований доступ до облікового запису жінки. Вона зателефонувала до оператора Київстар з проханням блокування своєї SIM-карти та номеру. 

Згодом жінка перевипустила SIM-картку та здійснила прив'язку до свого паспорта. Також вона подала скаргу до оператора Київстар. У відділенні ПриватБанку їй повідомили про те, що невідомі особи перевипустили карту "Універсальна" з лімітом 15 тисяч гривень та оформили дві покупки у мережі магазинів побутової техніки Фокстрот (оплата частинами). Товар придбали у Кривому Розі. 

Наразі щомісячно за карткою жінки здійснюється списання коштів за оплатою частинами. У добровільному порядку ПриватБанк відмовляється визнати оформлення кредиту "Оплата частинами" шляхом здійснення шахрайських дій, та, відповідно, відмовляється поновити кредитний ліміт станом на 23.01.2022 року у розмірі 13 530 гривень та повернути списані гроші. 

Яким було рішення суду? 

Позов жінки задовольнили частково. Її зобов'язання, як позичальника за угодою на 13 228 гривень визнали відсутніми. Фінустанову зобов'язали скасувати нараховані відсотки за кредитом "Оплата частинами", відновити вищевказану суму та компенсувати 1 353 гривень.

"Врахувавши відсутність доказів того, що позивачка своїми діями або бездіяльністю сприяла втраті чи незаконному використанню персонального ідентифікаційного номера та іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжні операції, суд першої інстанції, з яким погодився й апеляційний суд, дійшов обґрунтованого висновку про зупинення нарахування процентів по кредитній картці на розмір заборгованості 31 712 гривень, яка виникла у зв'язку із неправомірним списанням без його волевиявлення кредитних коштів та подальшим нарахуванням на цю суму процентів і штрафних санкцій", - додали у суді. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.