У жінки з рахунку тричі списали кошти, а ПриватБанк відмовляється їх повертати - яким було рішення суду

Читать на русском

Кошти по вказаних трьох спірних транзакціях переказали на картку Універсал Банк

Читать на русском
ПриватБанк
Клієнтка ПриватБанку вимагає повернути кошти, які списали з її рахунку трьома транзакціями

Кошти по вказаних трьох спірних транзакціях переказали на картку Універсал Банк

У клієнтки ПриватБанку списали з рахунку трьома транзакціями 1 815 гривень. Фінустанова запевняє, що операції проводилися через "Приват24" з коректним введенням даних. Жінка вимагає повернути кошти. Про це йдеться у рішенні Залізничного районного суду Львова, опублікованого 1 січня 2024 року.

Жінці ввечері 9 квітня 2023 року надійшло повідомлення про списання коштів з її картки у сумі 1 005 гривень. Вона прийшла у відділення ПриватБанку, але там вказали, що здійснюватиметься перевірка операцій. Також там видали виписку по рахунку, з якої клієнтка дізналася про зняття коштів у сумі 810 гривень.

5 травня 2023 року АТ КБ "ПриватБанк" надало жінці відповідь про відмову в поверненні коштів. Фінустанова посилається на те, що операції проводились інтернет-ресурсом з використанням її даних. 

"Кошти по вказаних трьох спірних транзакціях були переказані на картку, яка емітована "Універсал Банк". Оскільки операції здійснювалися через систему Internet Banking "Приват 24", то окремого підтвердження не здійснювалося", - заявили у ПриватБанку. 

Що вирішив суд? 

Позов жінки вирішили задовольнити. З акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на її користь стягнуть кошти у розмірі 1 815 гривень.

"Виявивши безпідставне списання (перекази, зняття) коштів, позивачка повідомила про цей факт банк, а також звернулася до поліції з заявою про вчинення кримінального правопорушення. Посилання ПАТ КБ "ПриватБанк" на ту обставину, що перерахунок коштів відбувся з волевиявлення клієнтки, не заслуговують на увагу, оскільки такі доводи зводяться виключно до припущень, що не мають доказового підтвердження. Виходячи з наведеного, суд дійшов висновку, що позовні вимоги є обґрунтованими та підлягають до задоволення", - наголосили у суді. 

У своєму інтерв'ю для видання "Економічна правда", Сергій Марченко, очільник Мінфіну, зазначив, що Сполученим Штатам зручніше та легше надавати Україні безпосередньо зброю, а не фінансову допомогу. Чому так? Можливо, тому що немає достатнього контролю над тим, як розпоряджаються цими коштами та куди вони йдуть. А чи відбувається контроль або аудит коштів, що безпосередньо витрачаються? Якщо так, то як це відбувається? Усі відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь у нашому відео. Слідкуйте за оновленнями!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.