Автосором: нова BMW 1 Series підозріло схожа на п'ятирічну Kia Ceed

Читать на русском

Новий хетчбек з деяких ракурсів нагадує Kia Ceed п’ятирічної давнини: ґратка радіатора BMW один в один як “тигровий ніс” від Kia, хоча й менш елегантна через датчик по центру

Читать на русском
Нова BMW 1 Series підозріло схожа на п'ятирічну Kia Ceed
Один дизайн на двох: нині користувачі у соцмережах сваряться, встановлюючи, хто саме скопіював дизайн

Новий хетчбек з деяких ракурсів нагадує Kia Ceed п’ятирічної давнини: ґратка радіатора BMW один в один як “тигровий ніс” від Kia, хоча й менш елегантна через датчик по центру

Під час обговорення дизайну нової BMW 1 Series автофанати зробили висновок: ґратки радіатора дуже нагадують ті, що встановлювали на моделях Kia кількарічної давнини. І тепер питання в тому, хто в кого "позичив" дизайн. Існує думка, що саме корейський автовиробник надихався автентичним дизайном німецьких автівок кілька років тому. Але захисники Kia наполягають: саме німці використали ідеї корейських дизайнерів.

Підозрілу схожість виявили користувачі Reddit, обговорюючи дизайн нового BMW 1 Series. Новий хетчбек з деяких ракурсів нагадує Kia Ceed п’ятирічної давнини. Ґратка радіатора BMW один в один як “тигровий ніс” від Kia, хоча й менш елегантна через датчик по центру.

Хтось в когось та й позичив, збіг малоймовірний. Колаж carscoops.com
Хтось в когось та й позичив, збіг малоймовірний. Колаж carscoops.com

Деякі автофани зазначали, що модель з таким варіантом решітки радіатора втратила свою ідентичність, додавши, що моделі Z1, 8-Series 1990-х років, 5-Series 1995 року та нещодавно представлений Vision Neue Klass, які мають інакші версії решітки, замість класичної, виглядають більш знайомо. Через це більшість користувачів залишились невдоволеними зовнішнім стилем нової BMW 1 Series, проте знайшлись також ті, хто вважає новинку досить привабливою навіть попри схожість з конкурентами.

Зазначимо, що думки розділилися. Одні користувачі вважають, що це сьогодні Kia має власний автентичний дизайн свого модельного ряду, який вказує на те, що автовиробник знає, чого хочуть клієнти. Проте декілька десятиліть тому компанії доводилось надихатись доробками іншим брендів, зокрема, моделями BMW. Інші - стверджують, що настав час, коли саме німецький автовиробник вирішив використати ідеї дизайнерів Kia.

Німецький "бандитмобіль" з 90-х та новий Land Cruiser FJ

Нагадаємо, днями Інформатор писав про те, що Toyota показала свіжий стиль для своїх найміцніших моделей. Японський автовиробник готує ще одну довгоочікувану модель – Toyota Land Cruiser FJ, яка виявиться доступнішою за кросовер RAV4 і стане найдешевшим позашляховиком бренду на глобальному ринку. Очевидно, Toyota хоче перетворити лінійку Land Cruiser на іміджевий суббренд, як це зробили в Land Rover із моделями Range Rover – все починалося з однієї машини, тепер їх у лінійці чотири.

Також ми розповідали, що у Німеччині створять обмежений тираж знаменитої моделі Mercedes-Benz 190, яку випускали з 1982 по 1993 роки. Автівку зроблять у тому ж кузові, хоч і максимально стильною, а випустять не просту, а "заряджену" версію Evolution II. А ще, їй подарують новий компресорний 3-літровий двигун.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.