Дія пропонує гру, через яку українці зможуть безплатно опанувати навички такмеду

Читать на русском

Ігровий симулятор LifesaverSIM інтегрував в Дію, відтепер українці зможуть безплатно отримати преміумдоступ і прокачати навички тактичної медицини незалежно від того, де вони географічно перебувають

Читать на русском
Дія
Мобільний ігровий симулятор для розвитку навичок порятунку життя пораненим інтегрований в Дію

Ігровий симулятор LifesaverSIM інтегрував в Дію, відтепер українці зможуть безплатно отримати преміумдоступ і прокачати навички тактичної медицини незалежно від того, де вони географічно перебувають

LifesaverSIM - це мобільний ігровий симулятор для розвитку навичок порятунку життя пораненим в умовах бойових дій. Відтепер він інтегрований в Дію. Про це 12 квітня повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій Михайло Федоров.

За словами Михайла Федорова, курс підійде як для військових, так і для цивільних. Його створили досвідчені інструктори та бойові медики, він відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO та враховує всі важливі аспекти надання допомоги на полі бою.

“В умовах повномасштабної війни треба вміти накласти турнікет або зупинити кровотечу. Це потрібні навички і для військових, і для цивільних. У симуляторі навчитеся накладати турнікет, тампонувати рани та проводити інші необхідні дії за протоколом MARCH”, - пояснив Федоров.

Користувачі можуть завантажити LifesaverSIM з AppStore або Google Play та верифікуватися з “Дією”. Після встановлення застосунку та активації облікового запису всі матеріали будуть доступні без підключення до інтернету.

LifesaverSIM створили учасники Brave1 — кластера підтримки Defense Tech розробок в Україні для Сил оборони. Розробники інтегрували Дію для верифікації, щоб українці отримали безоплатний доступ. Це перший навчальний курс LifesaverSIM для військових ASM.

В Дії відновили сервіс для ВПО

В застосунку Дія оновили й повернули послугу для переселенців. В Мінцифрі повідомили, що цю роботу провели разом із Міністерством соціальної політики.

Як отримати довідку ВПО та грошову допомогу в застосунку Дія?

  1. Зайдіть у Дію та оновіть застосунок.
  2. Натисніть Сервіси — Отримати довідку ВПО.
  3. Вкажіть адресу поточного місця проживання та підтвердьте геолокацію.
  4. Введіть дані про членів сім’ї.
  5. Виберіть картку єПідтримка, щоб отримувати фінансову допомогу
  6. Вкажіть, яка допомога вам необхідна — потреби в медичному обслуговуванні, освіті або ж гуманітарці, та залиште контактні дані.

Довідка ВПО зʼявиться в Дії поруч з іншими цифровими документами, а кошти надходитимуть на картку єПідтримка за всіх членів сім'ї.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.