Укрзалізниця обмежить відправлення вантажів до Хорватії: в який період

Читать на русском

Укрзалізниця запровадить два тимчасові обмеження на перевезення вантажів до Хорватії

Читать на русском
Укрзалізниця
УЗ запровадила вантажні обмеження до Хорватії

Укрзалізниця запровадить два тимчасові обмеження на перевезення вантажів до Хорватії

Обмеження, запроваджені Укрзалізницею, стосуються всіх вантажів для всіх одержувачів. Вони триватимуть декілька днів у травні та в червні. Про це 17 травня пише Агропортал.

Повідомляється, що перша конвенція триватиме з 20 по 27 травня. Вона поширюватиметься на всі вантажі для всіх одержувачів. Зауважується, що забороняється приймання до перевезення вантажів, які прямують через прикордонний перехід Krizevci - Koprivnica - Botovo, для перевізника Rail Cargo Hungaria.

Друге обмеження діятиме з 4 по 9 червня. Воно також стосується всіх вантажів для всіх одержувачів. Уточнюється, що забороняється приймання до перевезення вантажів, які прямують через прикордонний перехід Beli Manastir - Magyarboly, для перевізника Rail Cargo Hungaria.

Укрзалізниця запускає електричку до Славутича та новий повноцінний поїзд - до Сум

Укрзалізниця запустила електропоїзд між Києвом та Славутичем. Пряме залізничне сполучення припинилося з самого початку повномасштабного вторгнення у лютому-березні 2022 року, коли місто енергетиків було захоплено російськими військами. Тепер залізничники змогли продовжити до міста маршрут одного з регіональних поїздів.

Як повідомляє "Укрзалізниця", відновити сполучення Славутича з Києвом вдалося, продовживши маршрут регіонального електропоїзда "Фастів-Чернігів" до міста енергетиків. Тож відтепер між столицею та Славутичем курсуватиме сучасний модернізований електропоїзд. Вже відомі його графіки курсування, про них також повідомили на сайті "Укрзалізниці".

Як курсуватиме електричка:

  • Регіональний поїзд №894\893 вирушає зі Славутича щодня о 16:19, прибуває до Києва о 20:26 та до Фастова о 21:44;
  • У зворотному напрямку поїзд №892\891 вирушає з Фастова о 07:00, з Києва о 08:11 та прибуватиме до Славутича об 11:46;
  • Також у сполученні Чернігів – Славутич курсуватимуть додаткові приміські поїзди №6859\6860 (щодня, крім вихідних) та №6862 (щодня).

Також Укрзалізниця призначила додатковий потяг з Сум до Києва. Денний поїзд курсуватиме щодня з 18 до 26 травня, вирушатиме з Києва о 07:33 та прибуватимена станцію Суми о 13:19. Зворотно він вирушатиме із Сум о 14:50 та прибуватиме на станцію Київ-Пасажирський о 20:47.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.