Укрзалізниця змінює тарифи на міжнародні рейси: на скільки подорожчають квитки

Читать на русском

В Укрзалізниці змінюють знижки на низку рейсів

Читать на русском
Укрзалізниця з 10 грудня змінює тарифи на міжнародні рейси
Укрзалізниця

В Укрзалізниці змінюють знижки на низку рейсів

В Укрзалізниці вирішили переглянути розмір знижок на деякі міжнародні рейси. Таким чином, компанія гармонізує ціни. Завдяки цьому планується оновлювати парк вагонів, а також зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень.   

Про це повідомляється на офіційному порталі Укрзалізниці. Зазначається, що зараз таке рішення компанія розглядає через те, що щороку збитки від пасажирських перевезень становлять понад 12 мільярдів гривень. Завдяки зміні тарифів Укрзалізниця зможе втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу.

У результаті, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ — Варшава — Київ. Підкреслюється, що на цей маршрут є величезний попит. При цьому будуть дешевші альтернативні варіанти на цьому напрямку. При цьому залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра — у межах 4-11%, з Харкова — 17-48%, з Києва — 15-47%.

Також зросте вартість  проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля - на 3%. При цьому ціна на квитки в Інтерсіті+ Київ — Перемишль — Київ збільшиться на 26%. У нічному поїзді Одеса — Перемишль — Одеса — очікується подорожчання у діапазоні 37-49%.

В Укрзалізниці також додали, що на поїзди до Кишинева та Будапешта вартість квитків залишиться без змін. Компанія також планує й надалі продовжувати організовувати безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів. 

"Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів — з 10 грудня 2023 року. До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну. Залізниця лишається стратегічною та загальнодоступною логістичною артерією для українців у всіх вільних регіонах", - додали в Укрзалізниці. 

Новий міжнародний маршрут   

Нещодавно стало відомо, що з 10 грудня розпочне курсування новий прямий поїзд №143/146 Відень — Чоп — Відень, який на станції Чоп буде "підв'язаний" під зручну пересадку групу спальних вагонів з Києва (через Львів) саме для пересадкових пасажирів.  Водночас на Відень стане тепер зручним і для пасажирів рейсу №367/368 Луцьк — Рівне — Чоп — Ужгород.   

Вартість квитка, повідомили в Укрзалізниці, на поїздку з Києва до Відня (сидячий вагон другого класу та купе) становитиме близько 2 500 гривень. При цьому зазначається, що це майже на 1 000 гривень менше за вартість на прямому сполученні Київ - Відень вагонами класу "ріц". 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.