З картки вкрали 22 557 гривень, а ПриватБанк продовжує нарахування відсотків за кредитом - яким було рішення суду

Читать на русском

Кошти з картки чоловіка зняли 26 квітня 2022 року в банкоматі

Читать на русском
ПриватБанк
Чоловік вимагає ПриватБанк повернути на рахунок 22 557 гривень та припинити нараховувати відсотки

Кошти з картки чоловіка зняли 26 квітня 2022 року в банкоматі

У чоловіка з банківської картки зняли 22 557 гривень. Він звернувся до поліції щодо вчинення кримінального правопорушення шахрайським шляхом. Клієнт вимагає ПриватБанк припинити нарахування відсотків за користування коштами. 

Про це йдеться у рішенні Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області. 26 квітня 2022 року у чоловіка викрали карту "ПриватБанк" та зняли з неї кошти в сумі 22 557 гривень. Він звернувся до поліції із заявою про вчинення кримінального правопорушення шахрайським шляхом. Клієнт повідомив про вказані обставини фінустанову для блокування карток та проханням призупинити нарахування відсотків за його кредитом.

"Згідно з висновком проведеної перевірки встановлено, що 26 квітня 2022 року з картки клієнта зняли 21 200 тисяч гривень з банкомата, який розташований у місті Олександрія та поповнили мобільний на 504 гривні, загальна сума 21 704 гривень, комісія за проведені операції 857 гривень. Його карткою шахрайським шляхом, а саме введенням в оману, заволоділа третя особа та дізналась ПІН-код", - наголосили у ПриватБанку. 

Згідно з фото з банкоматів зняття коштів проводить невстановлена особа чоловічої статі. Встановлено, що нею є мешканець Кривого Рогу, який був затриманий за аналогічний злочин.

На судовому засіданні чоловік пояснив, що 26 квітня 2022 року перебуваючи в місті Олександрія у магазині "Файно Маркет" хотів зняти кошти з банкомата. У нього не вийшло через технічні проблеми. Позаду нього, в черзі стояв хлопець, який виявив бажання допомоги йому, шахрайським шляхом підмінив картку. Яким чином це все відбулось, він пояснити не може.

"Після чого він пішов скуплятися до магазину. Перебуваючи на касі, у нього не вийшло розрахуватися через брак коштів. Позаду нього опинився цей хлопець, і коли він вводив пін-код він ймовірно підгледів його. Після чого він поїхав до банку, проте в цей час оголосили повітряну тривогу під час якої банки не працюють", - вказується у матеріалах справи. 

Яким було рішення суду? 

Суд відмовив чоловіку в задоволенні позову. Оскільки спірні транзакції провели до повідомлення ПриватБанку про блокування рахунків, тому фінустанова не повинна нести відповідальність за дії чи його бездіяльність та третіх осіб, і за власний кошт відновлювати стан рахунків.

"ПриватБанк не порушив права позивача, а виконував свої обов'язки з урахуванням норм чинного законодавства та укладеного між сторонами договору. Враховуючи вищевикладене в задоволенні позову слід відмовити", - наголосили у суді. 

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.