Біржа Binance запустила новий бот для арбітражу ставок фінансування

Читать на русском

З'явився новий бот від біржі Binance, експерти пояснили, які функції з'явилися

Читать на русском
З'явилися подробиці щодо нового бота біржі Binance
Binance

З'явився новий бот від біржі Binance, експерти пояснили, які функції з'явилися

Стало відомо, що біржа Binance представила новий бот для арбітражу ставок фінансування. Компанія розгорнула свою функцію спотової торгівлі копіями для всіх відповідних користувачів. Фахівці пояснили, для чого використовуватиметься новий бот. 

Як передає видання investing, цей бот використовуватиметься для того, щоб допомогти трейдерам отримувати комісію за фінансування, відкриваючи постійну ф’ючерсну позицію та хеджуючи її протилежною позицією на спотовому ринку. Тобто, система підтримує ціну контракту на узгодженості зі спотовою ціною базового активу. У випадку, якщо ставки фінансування позитивні - довгі позиції оплачуватимуть короткі позиції. Якщо навпаки - короткі позиції будуть оплачуватися довгими. 

Зазначається, що цей бот стане першим ботом Binance, який автоматизує дельта-нейтральну спотову та ф’ючерсну арбітражну стратегію. Завдяки цьому можна буде спростити процес завдяки автоматизації спотових і безстрокових ф'ючерсних угод одночасно. При цьому зникає потреба користувачам керувати цими кількома угодами вручну. 

Крім того, біржа Binance збирається запустити функцію Spot Copy Trading для всіх відповідних користувачів. Завдяки цьому користувачі зможуть стежити за угодами провідних трейдерів платформи та автоматично повторювати їх. Однак важливо зауважити, що для використання цієї функції користувачам потрібно відповідати певним мінімальним вимогам до управління активами портфеля. 

Binance запускає нову платформу Megadrop 

Раніше повідомлялося, що біржа Binance запускає платформу Megadrop, пов’язану з гаманцем Binance Web3. Таким чином може змінитися гра airdrop, яка страждає від інструментів/чітів, і реальним користувачам, які роблять внесок у проект, виділяється дуже мало токенів, які вони повинні отримати. Експерти зазначили, що Binance Launchpool, але відмінність полягає в множнику винагороди при ставці $BNB  і є винагороди під час виконання завдань, необхідних для проекту.   

Що пропонує Binance під час запуску Megadrop:

  • Конкурувати з гаманцями OKX Wallet і Bitget Wallet і EVM, які вже є на ринку;
  • Збільшити кількість довгострокових власників $BNB (експерти радять звернути увагу на довгострокові);
  • Підтримувати проєкти, запущені на Megadrop (зокрема, йдеться про дозвіл робити запити до користувачів (наприклад, galxes). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.