ChatGPT дав прогноз, якою буде ціна біткоїна, якщо Дональд Трамп переможе на виборах президента США

Читать на русском

Експерти спитали в ChatGPT, як зміниться вартість біткоїна, якщо Трамп знову стане президентом США, що обіцяє сам кандидат

Читать на русском
Як перемога Дональда Трампа може вплинути на вартість першої криптовалюти
Біткоїн, Дональд Трамп

Експерти спитали в ChatGPT, як зміниться вартість біткоїна, якщо Трамп знову стане президентом США, що обіцяє сам кандидат

Аналітики видання Finbold спитали в штучного інтелекту ChatGPT про те, як перемога Дональда Трампа на виборах президента США восени 2024 року може вплинути на вартість біткоїна. ШІ зауважив, що політики не завжди виконують свої обіцянки, і ситуація може стати непередбачуваною. 

Як передає Finbold, ChatGPT переконаний, що перемога Дональда Трампа на виборах може бути сприятливою для біткоїна. Це ШІ пояснює тим, що криптоспільнота може очікувати більш м’якого регуляторного клімату. У результаті штучний інтелект прогнозує ціновий діапазон 80-90 тисяч доларів США.

При цьому ChatGPT зазначив, що політики часто не виконують передвиборчі обіцянки. Це значить, що піл час ймовірного президентства Трампа може бути певна невизначеність. У цьому випадку, переконаний ШІ, вартість першої криптовалюти може бути в нижчому діапазоні - між 50 та 60 тисяч доларів. 

Експерти звертають увагу, що Дональд Трамп відзначав незалежний характер біткоїна. При цьому політик заявляв про потенційну необхідність регулювання. Він заявляв, що бачить зростаючу тенденцію до використання біткоїна для платежів. 

"Чимало компаній уже приймають Bitcoin. І я бачу дедалі більше людей, які бажають розплачуватися криптовалютою", - казав Трамп, підкреслюючи, що сам він все ще віддає перевагу традиційним грошам.   

Водночас нещодавно стало відомо, що на криптогаманці Дональда Трампа тепер понад 5 мільйонів доларів (у цифрових активах). Це пов'язано, зокрема, з тим, що розробники проєкту токену TRUMP подарували йому 579 281 цифровий актив. 

Коли біткоїн може досягти мільйона доларів   

Криптовалютний аналітик Віллі Ву поділився своїм прогнозом щодо вартості біткоїна в майбутньому. На його думку, через 11 років (тобто, вже в 2035 році) біткоїн коштуватиме мільйон доларів США. Експерт пояснив, що це можна пояснити кривою зростання користувачів для оцінки.

Віллі Ву зазначив, що йдеться саме про справедливу вартість, а не про пікову ціну в період ажіотажу на бичачому ринку. Він зауважив, що після появи біткоїну ціна не так швидко наздоганяла кількість користувачів: монета практично не торгувалася до появи тисячного користувача.   

"Лише після появи криптовалютних бірж, запуску Bitstamp у 2011 році, з’явилися глобальні майданчики для оцінки активу. Після 2012 року ціна BTC значною мірою відповідала зростанню кількості користувачів", - звернув увагу Віллі Ву.   

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.