Біржі Bybit и Binance проведуть лістинг Notcoin: названі дати

Читать на русском

Коли біржі Bybit и Binance проведуть лістинг Notcoin і що буде з монетою після цього

Читать на русском
Стало відомо, коли відбудеться лістинг Notcoin
Notcoin

Коли біржі Bybit и Binance проведуть лістинг Notcoin і що буде з монетою після цього

Криптовалютна біржа Binance проведе лістинг токена Notcoin вже найближчим часом. Згідно з повідомленнями біржі, це відбудеться вже 16 травня 2024 року о 15:00 за київським часом. Також про лістинг токена заявила біржа Bybit.

Як передає INCRYPTED, криптовалютна біржа Binance підтвердила проведення лістингу токена Notcoin. 16 травня 2024 року офіційно почнуться торги цим активом. Крім того, представники біржі повідомили про можливість фармінгу NOT на Launchpool шляхом стейкінгу BNB і/або FDUSD. Ця акція триватиме  з 13 по 16 травня. Відомо, що на це спрямували 3 081 576 651 HOT. 

Водночас  криптобіржі Bybit та OKX також анонсували лістинг токена Notcoin (NOT).. Також OKX вже представила Notcoin на Jumpstart. Відомо, що на це спрямували близько 1 283 990 271 NOT.

Що чекає на цей токен далі   

Раніше співзасновник Notcoin Олександр Плотніков розповів, що буде з монетою після TGE. За його словами, будуть запроваджені певні стимули, щоб утримати аудиторію. На думку Плотнікова, більшість гравців залишиться. При цьому після запуску активу планується реалізувати низку нововведень. Зокрема, йдеться про стимули для власників. 

За словами Плотникова, в проєкті буде три важливі нововведення:

  • користувачі зможуть заробляти токени Notcoin (NOT) у межах ігрового процесу, взаємодіючи з партнерським контентом;
  • у додатку з’являться вбудовані стимули для власників для того, щоб вони не виводили активи;
  • у грі буде реалізовано певні можливості витратити отримані токени, щоб розблокувати контент або функції.

Співзасновник Notcoin очікує, що більшість аудиторії залишиться. За його словами, TGE — це всього лише перехідний етап. При цьому ті користувачі, які захочуть вивести отримані токени, зможуть це зробити двома способами: або на централізовану біржу, або власний криптогаманець.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.