На Prozorro вперше продали біткоїн: скільки гривень віддали

Читать на русском

На Prozorro вперше продали біткоїн, за лот змагалися 13 учасників

Читать на русском
Стало відомо, як відбувся продаж біткоїна на Prozorro
Біткоїн, Prozorro

На Prozorro вперше продали біткоїн, за лот змагалися 13 учасників

14 травня 2024 року у системі онлайн-аукціонів Prozorro вперше продали 0,1 біткоїна. Відомо, що за лот змагалися 13 учасників. Серед інвесторів переможцем став Роман Зварич, який запропонував ціну 300 001 гривень. 

Як повідомляється на порталі "Prozorro. Продажі", під час торгів ціна лоту зросла з 188 000 до 300 001 гривні. При цьому слід підкреслити, що станом на 14 травня 2024 року один біткоїн коштує близько 2 441 103 гривні. 0,01 біткоїна на аукціоні продали в три раунди. 

Слід підкреслити, що далі переможець буде підписувати протокол, а також проводити оплату з банківського рахунку юридичної або фізичної особи. Відомо, що підписати договор купівлі-продажу можна за допомогою електронного цифрового підпису. Після цього переможець повинен отримати цифрову валюту на свій гаманець. 

Укрпошта через Prozorro продаватиме на аукціонах посилки, які ніхто не забрав 

Раніше стало відомо, що Укрпошта через Prozorro продаватиме на аукціонах посилки, які не забрали протягом півроку. Відомо, що початковою ціною за кожну посилку буде 10 гривень. Ці посилки будуть об'єднувати в палети, які містять до 100 одиниць, і продаватимуть як один лот. Як розповіли в Укрпошті, раніше такі посилки просто знищувалися. Тепер будуть формуватися лоти. Відомо, що на складах компанії десятки тисяч таких посилок. 

"Придумали не ми (шкода), а десь у світі. Тепер згідно із законодавством ми можемо продати ці посилки та компенсувати витрати на їх логістику та зберігання, як це роблять у більшості країн світу", – повідомив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.