Ашан закриє свої магазини у двох містах України - деталі

На початку 2022 року компанія "Auchan Україна" анонсувала закриття гіпермаркетів

Ашан
Закриття магазинів Ашан у Запоріжжі та Кривому Розі

У Запоріжжі та Кривому Розі Ашан переходить в онлайн-формат роботи. З квітня в цих містах закриють магазини. Головною причиною такого рішення є закінчення договору оренди.

Про це повідомляє Forbes Ukraine. На початку 2022 року компанія "Auchan Україна" анонсувала закриття гіпермаркетів у Запоріжжі та Кривому Розі. Проте після повномасштабного російського вторгнення "Auchan Україна" та Arricano домовились про продовження оренди.

"З квітня 2024 року в Запоріжжі та Кривому Розі магазини "Auchan Україна" закриються, але онлайн ми відкриті завжди – продовжуємо працювати як інтернет-магазин", - розповіла CEO "Auchan Україна" Марта Труш.

Своє рішення в компанії пояснюють закінченням договору оренди. З В2В партнерами Запоріжжя та Кривого Рогу продовжать співпрацю 

"Підтримуватимемо і надалі всі соціальні та благодійні ініціативи, які були створені гіпермаркетами в цих містах за 14 років роботи", -  вказали в "Auchan Україна".

Про Ашан 

"Auchan Україна" у 2022 році отримав найбільшу суму збитку серед великих гравців галузі. Основні причини: майже повна зупинка торгівлі на початку війни, руйнування гіпермаркетів в Одесі та Харкові й необхідність зачинятися через повітряні тривоги. Після падіння на 21,4% у 2022 році роздрібні продажі в супермаркетах і магазинах у січні – червні 2023 року збільшилися на 7,3%. 

З початку війни благодійна допомога "Auchan Україна" склала понад 68 мільйона гривень. Попри це, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло корпорацію Auchan у перелік міжнародних спонсорів війни. Журналісти з'ясували, що російська дочірня компанія французького "Ашану" постачала товари російським військовим на окупованих українських територіях під виглядом "гуманітарної допомоги", а також допомагала з виконанням мобілізаційних заходів у рф.

"Для "Ашану" росія є другим за значущістю ринком збуту після Франції. Лише у 2020 році російський "Ашан" сплатив 167 мільйонів доларів до російського бюджету. За підрахунками журналістів, це дорівнює вартості 15 літаків СУ-25, 42 танків, 222 ракет "Калібр", або 477 тисячам автоматів АК-74. Ми не можемо дозволити, щоби росія продовжила отримувати ці кошти, за які потім вбиває українців. Ми хочемо, щоби будь-яким компаніям було соромно співпрацювати із вбивцями. Інститут репутації має працювати, тому ми внесли "Ашан" у перелік міжнародних спонсорів війни", - заявляв голова НАЗК Олександр Новіков.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube