Долар і євро стрімко дорожчають: НБУ встановив офіційний курс валют на четвер, 22 лютого

Читать на русском

Як змінився курс валют станом на 22 лютого 2024 року, і що буде з курсом долара до кінця лютого

Читать на русском
Регулятор оновив курс валют на 22 лютого 2024 року
Обмін валюти

Як змінився курс валют станом на 22 лютого 2024 року, і що буде з курсом долара до кінця лютого

Національний банк України встановив офіційний курс валют на четвер, 22 лютого. Згідно з даними регулятора, і американський долар, і європейська валюта знову дорожчають. Стало відомо, що відбувається в пунктах обміну валют.

Така інформація з’явилася на офіційному порталі Національного банку України. Зазначається, що курс долара США встановлено на рівні 38,62 гривні. Це на 15 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем. Водночас курс євро встановлено на рівні 41,72 гривні. Це на 18 копійок більше, якщо порівнювати з попереднім банківським днем.

Курс валют на 22 лютого 2024 року:

  • Долар США - 38,62 гривні;
  • Євро - 41,72 гривні;
  • Польський злотий - 9,67 гривні;
  • Швейцарський франк - 43,88 гривні;
  • Юань - 5,37 гривні.

При цьому важливо, що в пунктах обміну валют ціни можуть значно відрізнятися від офіційного курсу регулятора. За даними порталу Мінфін, станом на четвер, 22 лютого, в середньому купівля долара США відбувається за курсом 38,71 гривні, а продаж - 38,85 гривні. Що стосується євро, то в середньому купівля відбувається за курсом 41,95 гривні, а продаж - 42,20 гривні. 

Що буде з курсом наприкінці лютого

Раніше директор департаменту казначейських операцій Unex Bank Анна Золотько зазначила, що обсяг валютних торгів несуттєво зріс та залишається значно нижчим за показники кінця минулого року. За словами експертки, протягом останніх п'яти торгових днів середньоденний обсяг становив приблизно 110 мільйонів доларів. При цьому тимчасові сплески попиту призводили до тимчасового зростання котирувань, яке в результаті змінювалося зміцненням гривні. 

"Попит на валюту на готівковому ринку, скоріш за все, залишатиметься пригніченим, що є типовим для другої декади місяця, та обмежуватиме потенціал для подорожчання готівкової валюти. На мій погляд, вартість американської валюти у готівковому сегменті протягом наступного тижня знаходитиметься в діапазоні 38,2 – 38,8 гривні", - підкреслила Анна Золотько. 

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.