Гендиректор Binance заявив, що криптовалюта вже почала епоху "ранньої більшості": що це значить

Читать на русском

Гендиректор Binance переконаний, що ринок криптоактивів уже переріс початковий етап

Читать на русском
Річард Тенг
У Binance розповіли, на що чекати в майбутньому від ринку цифрових валют

Гендиректор Binance переконаний, що ринок криптоактивів уже переріс початковий етап

Генеральний директор криптовалютної біржі Binance Річард Тенг заявив, що індустрія цифрових активів уже переросла етап "ранніх послідовників". Тепер, переконаний експерт, ринок уже перейшов до стадії "ранньої більшості". Про це він заявив на тлі того, що нещодавно біржа досягла 200 мільйонів користувачів у всьому світі. 

Як передає видання cointelegraph, кількість користувачів біржі Binance лише за 26 місяців зросла від 100 до 200 мільйонів. Гендиректор біржі пояснив це "зміною ландшафту криптоіндустрії". За словами Тенга, все більше людей стало дізнаватися про криптовалюту та говорити про неї. Це, на думку експерта, свідчить про зрілість галузі. 

"Ця віха — не просто тріумф для Binance. Це також ознака потужного зростання та зрілості ширшого криптосектору. … Це відображає перехід від «перших користувачів» криптовалюти до «першої більшості», що вказує на те, що все більше і більше населення планети розігрівається до криптовалюти та її безмежних можливостей", - підкреслив гендиректор біржі. 

Річард Тенд додав, що біржа Binance має великі плани - залучити мільярд користувачів. За його словами, це розширило б доступ для різних категорій населення до фінансових послуг. Проте цей шлях, визнав аналітик, буде непростим. Для того щонайменше буде потрібно впроваджувати цифрові активи, маючи політичну підтримку, а також підтримку світових регуляторів.   

Особливо, зазначив Тенг, це стосується США. Наразі там приблизно 50 мійльонів осіб є власниками цифрової валюти. На них приходиться близько 10% світової бази користувачів, які знаходяться в умовах нормативної невизначеності.

У Binance розповіли, що відбулося на криптовалютному ринку за травень 2024 року

Раніше експерти криптовалютної біржі Binance розповіли про стан ринку цифрових активів у травні 20224 року. Фахівці зазначили, що ринок криптовалют відновився у травні, завершивши місяць зі зростанням загальної ринкової капіталізації на 8,6%. При цьому в Binance додали, шо найкращі 10 монет за ринковою капіталізацією завершили травень зі зростанням. Зокрема, аналітики виділяють такі факти:

  • Solana стала найсильнішим гравцем у травні, зі зростанням ціни на 33.9%, DeFi TVL монети зросла на 33,4% до 4,84 мільярда доларів - фахівці пояснюють це також сильними показниками memecoins на Solana, таких як BONK і WIF;
  • ETH протягом місяця зріс на 26,8%; TON, третій за результативністю учасник місяця, показав зростання ціни на 24.2% - DeFi TVL активу зріс на 227,8% до 326 мільйонів доларів;
  • Вартість ERC-20 memecoins також зросла, а паралельно - DOGE і SHIB зросли на 19.9% і 11.4% за місяць відповідно;
  • AVAX зріс на поважні 12.4%;
  • BTC зріс на 12.2% - це експерти пояснили також тим, що спотові ETF на BTC відзначили 14 днів поспіль чистих надходжень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.