Honda створила додаток, що розповідатиме слабозрячим пасажирам про краєвиди під час подорожі

Читать на русском

Технологія дає можливість людям з вадами зору "побачити" докладний опис околиць, місць, сцен і навіть підсилюватиме для них навколишні звуки

Читать на русском
Honda випустила застосунок для пасажирів із вадами зору
Honda випустила нову програму, що дозволяє слабозрячим знайти нові можливості під час подорожі

Технологія дає можливість людям з вадами зору "побачити" докладний опис околиць, місць, сцен і навіть підсилюватиме для них навколишні звуки

Honda випустила нову програму, що дозволяє слабозрячим знайти нові можливості під час подорожі. Додаток виповідає пасажирам аудіоопис оточуючої місцевості і зовнішніх краєвидів у режимі реального часу. А у роботі він використовує комбінацію комп'ютерного зору, штучного інтелекту, супутникових зображень, геотаргетингу та даних про погоду.

Застосунок розроблено у співпраці з Інноваційним центром Howe. Технологія дає можливість слабозрячим "побачити" докладний опис околиць, місць, сцен тощо. Вона навіть підсилює навколишні звуки. При цьому не має значення, наскільки далеко знаходиться сама людина від зовнішнього світу: програма готова саме оживити для неї звуки ззовні.

У Honda розповідають, що аудіододаток - більше, ніж простий перелік елементів оточуючого середовища. Він створює літературні історії у тоні, який найбільше підходить для оповідання. Для створення подібного інклюзивного середовища використано штучний інтелект та аналогічні типи технологій.

Ігри Subaru з цінами та слабосильний рожевий "спортсмен" від Geely 

Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав, що компанія Subaru оголосила ціну на седан Subaru 2025 модельного року для ринку США. Ця модель, що користується попитом у покупців завдяки особливому стилю, оснащенню та безпеці, залишиться у попередньому "ціновому коридорі" - коштуватиме до 25 тис. доларів. А от у оснащенні відбулися деякі зміни, відтак купівля японського седану стала ще більш вигідною, на чому, вочевидь, робитиме акцент автовиробник.

Також ми писали про те, що Geely підготував бюджетну "електричку" Panda Go Kart Edition. Її головні плюси: яскравий дизайн, невеличкі навіть як для міського авта розміри, а також ціна. Мініатюрний електрокар продаватимуть за 8 тис. доларів. Щоправда, по-справжньому спортивним він не буде: про потужну силову установку він може лише мріяти, а від колег по гоночному треку в нього - лише спойлер на даху.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.