Киянка у Сільпо нагребла товару на 1 853 гривень, але розрахувалась лише за пляшку води - що вирішив суд

Жінка розповіла, що на момент скоєння крадіжки товару з Сільпо у неї були складні сімейні обставини, а також не вистачало грошей

Сільпо
Жінка намагалася винести з Сільпо товару на загальну суму 1 853 гривень, але її зупинила охорона

Жінка зайшла до Сільпо та нагребла товару на загальну суму 1 853 гривень. Вона оплатила на касі самообслуговування лише воду та направилась до виходу з приміщення супермаркету, але її з викраденим майном зупинила охорона. Про це йдеться у вироку Оболонського районного суду Києва, опублікованому 26 квітня 2023 року.

13.02.2023 року приблизно о 16:00 жінка у супермаркеті «Сільпо» взяла зі стелажів три упаковки сиру, одну упаковку кураги, одну упаковку чорносливу, 4 одиниці шампуню для волосся, всього товару на загальну суму 1 853 гривень. На касі самообслуговування вона поклала все у пакет, який мала при собі, при цьому оплатила вартість однієї пляшки води. Громадянка пройшла за лінію каси й антикрадіжні рамки, які подали сигнал та направилась до виходу із приміщення, але її зупинила охорона. 

На судовому засіданні жінка свою вину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення визнала у повному обсязі. Вона пояснила, що 13.02.2023 року приблизно о 16:00 зайшла до супермаркету «Сільпо», де взяла з полиць товар зазначений в обвинувальному акті та пішла на касу самообслуговування, вказаний товар поклала до пакета, який принесла з собою, розрахувалась лише за пляшку води, направилась на вихід, але була зупинена. Громадянка шкодує про вчинене, вказує, що тоді у неї були складні сімейні обставини, а також не вистачало грошей, обіцяє надалі не вчиняти правопорушень, стверджує, що зробила для себе належні висновки.

Яке покарання обрав суд? 

Суд визнав жінку винуватою у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 15 ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком 5 років. На підставі ст. 75 КК України її звільнили від відбування призначеного їй покарання, якщо вона протягом іспитового строку 1 рік не скоїть нового кримінального правопорушення і виконає покладені на неї обов'язки, а саме: періодично з'являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи, навчання; не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube