Коли біткоїн досягне нового рекорду та що станеться на крипторинку найближчим часом: прогноз експерта

Читать на русском

Про це розповів у своєму матеріалі СТО британської фінтех-компанії Wirex, керівник Wirex R&D Руслан Колодяжний

Читать на русском
Експерт пояснив, які зміни чекають на біткоїн та крипторинок загалом
Біткоїн

Про це розповів у своєму матеріалі СТО британської фінтех-компанії Wirex, керівник Wirex R&D Руслан Колодяжний

Минулого тижня вартість біткоїна перевищила 51 тисячу доларів. Тепер криптовалюта досягла позначки, на якій востаннє вона була в грудні 2021 року. Експерти прогнозують, що в 2024 році у біткоїна буде новий рекорд. Проте серед причин такого подорожчання також відмічають прийняття блокчейну, стейблкоїнів, а також появи на ринку багатьох інших продуктів. Про це розповів у своєму матеріалі СТО британської фінтех-компанії Wirex, керівник Wirex R&D Руслан Колодяжний на порталі mind.ua 22 лютого.

За його словами, після ажіотажу навколо розумних контрактів, децентралізованих протоколів запозичень і бірж відбулося значне падіння. При цьому, зауважив експерт, почалися розмови про те, що нібито епоха криптовалюти та біткоїна як ключових представників ринку вже закінчилася.

Зміни на крипторинку

Проте, підкреслив Руслан Колодяжний, цього так і не сталося. Після "літа DeFi", звернув увагу експерт, були розроблені механіки прийняття стейблкоїнів, смартконтрактів, DeFi-функцій та іншого на адміністративному рівні. Наприклад, навіть компанія PayPal запустила власний стейблкоїн. Також на сервісі дозволили використовувати криптовалюту. 

Також аналітик пригадав приклад Coinbase. Компанія створила нові бізнес-моделі для інвесторів і MakerDAO та почав грати на традиційному фінансовому ринку, будучи децентралізованим протоколом. Крім того, існують також інституційні інвестори продовжували складати біткоїни та інвестувати в них на регулярній основі.

Що буде далі

Нещодавно у Європейському Союзі схвалили MiCA-регулювання цифрових активів у ЄС. Експерт зазначив, що це дало додаткове розуміння щодо майбутнього цифрових активів взагалі та стейблкоїнів зокрема. Варто зауважити, що згідно з цим документом, стейблкоїни можуть випускатися будь-якими ліцензованими органами в країнах Європейського Союзу.

Найближчим часом, підкреслив експерт, варто чекати також на чітке регулювання з боку США. Йдеться, зокрема, про загальне визнання технологій, а також - цифрових активів та криптовалюти у всьому світі. За словами аналітика, це буде цікава історія, адже криптовалюти уже давно є "фінансовим важелем", однак справжньої сили ще не демонстрували. 

Враховуючи перераховане, експерт зауважив, що:

  • BTC ETF, який досягає найвищого обороту та інтересу з боку інвесторів і на який припадає майже 75% інвестицій зараз;
  • майбутні ETH ETF, які очікуються навесні-восени, але ціни на них виросли на 16% за останні сім днів і продовжують активно змінюватись;
  • і додати це до обставин, згаданих вище, то є впевненість, що ринок криптовалют підніметься ще більше. Тож очікуємо побачити нові рекорди біткоїна як лідера й головного представника ринку.

Новий рекорд біткоїна

Компанія Finder представила нове дослідження. Аналітики зауважили, що протягом 2024 року біткоїн досягне нового рекорду. Йдеться про позначку у 88 тисяч доларів. Експерти прогнозують, що наприкінці 2024 року найперша криптовалюта коштуватиме близько 77 тисяч доларів.

"Майбутнє є доволі оптимістичним. Звичайно, у якийсь момент можуть бути підйоми й падіння, але загальна тенденція та сама – більше визнання, більше варіантів використання та взаємодії з традиційним світом, що, безперечно, матиме вплив на те, що відбувається на ринку активів", - підкреслив Руслан Колодяжний.

Біржі залучили в ETF-біткоїн 2,2 мільярда доларів за сім днів   

Раніше повідомлялося, що з 12 по 16 лютого біржові фонди залучили 2,2 мільярда інвестицій пайовиків на ETF-біткоїн. Зазначається, що це більше, якщо порівнювати з будь-якими іншими ETF на американському ринку.   

При цьому експерти зауважили, що конвертований в ETF з приватного фонду, GBTC має менш привабливі умови. Це одна з причин, чому інвестори продовжують перекладати гроші в інші цифрові валюти. Водночас із фонду вивели близько 624 мільйони доларів. З моменту конвертації каталізація GBTC стала меншою на 7 мільярдів доларів. Аналітик Bloomberg Ерік Балчунас висловив думку, що запуск спотових ETF на біткоїн і інтерес до них став одним із головних факторів зростання криптовалютного ринку.

Політолог Володимир Фесенко розкриває, чому новий законопроєкт не слід називати «скандальним» та чому важливо уникати таврування. Розмова про значущість мобілізації та можливі наслідки в разі невтілення цього закону. Приєднуйтеся до перегляду для глибшого розуміння.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.