Краща альтернатива біткоїну: експерти назвали шість альткоїнів, які за капіталізацією перевершили першу криптовалюту

Читать на русском

Які альткоїни перевершили біткоїн за ринковою капіталізацією, експерти розповіли, на що варто звернути увагу

Читать на русском
Серед найефективніших альткоїнів назвали популярний мемкоїн
Криптовалюта

Які альткоїни перевершили біткоїн за ринковою капіталізацією, експерти розповіли, на що варто звернути увагу

На ринку криптовалют біткоїн є безсумнівним лідером. Проте є інші цифрові валюти, які мають потенціал для зростання. Крім того, деякі з них можуть стати гідною альтернативною першій криптовалюті. Експерти назвали альткоїни, на які варто звернути увагу. 

Як передає портал Cointelegraph, Bitcoin показав вражаючі результати. Варто нагадати, що цьогоріч біткоїн досяг позначки понад 70 тисяч доларів, чим встановив новий історичний максимум. При цьому експерти прогнозують подорожчання, яке очікують після халвінгу. Однак аналітики виділяють шість альткойнів серед 50 найкращих токенів. Зазначається, що за ринковою капіталізацією вони змогли перевершити біткоїн. 

Експерти зазначили, що найефективнішим альткоїном є мемкоїн Dogecoin. Цифровий актив входить в топ-50. При цьому з початку 2024 року його приріст був більш ніж на 70%: "монета" піднялася з 0,09 долара США до 0,15 долара США тільки з 1 січня 2024 року. 

Експерти виділили такі найефективніші альткоїни, на які варто звернути увагу:

  • Shiba Inu SHIB;
  • Dogecoin;
  • Bitcoin Stacks (STX);
  • BNB;
  • Mantle;
  • Ethereum Mantle (MNT).

Біткоїн може подорожчати до 2,3 мільйона доларів 

Відомий інвестор та автор книги "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі поділився новим прогнозом щодо біткоїна. Експерт погодився з думкою CEO компанії Ark Invest Кеті Вуд. Вона заявляла напередодні, що в майбутньому вартість біткоїна досягне 2,3 мільйона доларів.  За словами Кійосакі, Кеті Вуд дуже розумна, і він довіряє її думці. При цьому він переконаний, що навіть в тому випадку, якщо її прогноз не здійсниться, ті, хто придбає біткоїн все одно виграють.

"Незалежно від того, має рацію Вуд чи ні, ви станете розумнішими, мудрішими й освіченішими, коли справа дійде до біткоїна. У реальному світі найбагатші і найщасливіші люди — це ті, хто робить помилки і вчиться на них", - підкреслив інвестор. 

На думку Кійосакі, до кінця 2024 року перша криптовалюта вже може подорожчати до 300 тисяч доларів. Це приблизно в чотири рази, якщо порівнювати з сьогоднішнім курсом (понад 70 тисяч доларів).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.