Біткоїн може подорожчати до 2,3 мільйона доларів: інвестор Кійосакі приголомшив прогнозом

Читать на русском

Роберт Кійосакі переконаний, що біткоїн може перевищити вартість 2 мільйона доларів, яким буде курс до кінця 2024 року

Читать на русском
Автор "Багатий тато, бідний тато" здивував черговим прогнозом щодо курсу біткоїна
Роберт Кійосакі

Роберт Кійосакі переконаний, що біткоїн може перевищити вартість 2 мільйона доларів, яким буде курс до кінця 2024 року

Американський підприємець, фінансовий експерт і автор книги "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі поділився новим прогнозом щодо курсу біткоїна. За його словами, він згоден з думкою CEO компанії Ark Invest Кеті Вуд. Вона заявляла напередодні, що в майбутньому вартість біткоїна досягне 2,3 мільйона доларів. 

На своїй сторінці в соцмережі X (Twitter) інвестор написав про те, що він вірить голові компанії Ark Invest. Кійосакі назвав Кеті Вуд дуже розумною і підкреслив, що він довіряє її думці. Бізнесмен також додав, що навіть якщо її прогноз не здійсниться, то ті, хто придбає біткоїн все одно виграють. 

"Незалежно від того, має рацію Вуд чи ні, ви станете розумнішими, мудрішими й освіченішими, коли справа дійде до біткоїна. У реальному світі найбагатші і найщасливіші люди — це ті, хто робить помилки і вчиться на них", - підкреслив інвестор.

На думку Роберта Кійосакі, до кінці цього року біткоїн може зрости до 300 тисяч доларів. Тобто, приблизно в чотири рази, якщо порівнювати з сьогоднішнім курсом (понад 70 тисяч доларів). 

 

 

Біткоїн може зрости на 140 тисяч доларів за три місяці 

Раніше таким прогнозом поділився біткоїн-аналітик TechDev. Експерт пояснює це історичними даними. Річ у тім, що схожа цінова динаміка біткоїна вже призводила до тестування верхньої лінії Болінджера протягом декількох місяців. Якщо така ситуація повториться, то вже в липні цього року перша криптовалюта може досягти вартості 140 тисяч доларів.           

Слід підкреслити, що станом на 12 квітня 2024 року курс біткоїна становить 70 800 доларів США. За тиждень (5-12 квітня) він зріс на 5,7%. Попит інвесторів на BTC зростає в очікуванні халвінгу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.