Maybach та колекція годинників Медведчука будуть розпродані: АРМА оголосила конкурс

Читать на русском

Переможця, який реалізовуватиме майно Медведчука на "Прозорро.Продажі", визначать 25 квітня

Читать на русском
Медведчук
АРМА виставило на реалізацію Maybach та колекційні годинники Медведчука

Переможця, який реалізовуватиме майно Медведчука на "Прозорро.Продажі", визначать 25 квітня

Майно колишнього народного депутата Віктора Медведчука виставили на реалізацію. Мова йде про автомобіль Maybach та колекційні годинники. Невдовзі мають обрати переможця конкурсу. Про це 5 квітня повідомили в агентстві з розшуку та менеджменту активів (АРМА). 

Вказується, що АРМА на засіданні комісії з питань проведення конкурсного відбору юридичних осіб, які здійснюють реалізацію арештованих активів прийняло рішення про реалізацію майна Медведчука, коштовного автомобіля "Maybach" та колекційних наручних годинників у кількості 20 одиниць. З детальним описом та характеристиками майна можна ознайомитися на сайті АРМА.

Строк прийняття документів для участі у конкурсі триває до 19 квітня. Вони подаються відповідно до порядку відбору на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють реалізацію арештованих активів. 25 квітня визначать переможця, який реалізовуватиме майно Медведчука на "Прозорро.Продажі".

"За ініціативи агентства з розшуку та менеджменту активів Кабінетом міністрів України вдосконалено процедуру реалізації арештованих активів. Відповідні зміни були внесені у постанови Уряду № 719 та № 558 ще минулого року. За новими правилами, всі продажі арештованого майна здійснюються виключно на "Прозорро.Продажі" та відповідно до норм європейського законодавства", - нагадали в АРМА.

Пошук організатора торгів з продажу яхти Медведчука

20 березня 2024 року вперше в історії Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (агентство з розшуку та менеджменту активів або АРМА) виставило на реалізацію актив, арештований за кордоном — яхту Медведчука Royal Romance. Комісія з питань проведення конкурсного відбору організатора торгів проголосувала за проведення конкурсу. Переможець конкурсу організує і проведе публічний продаж цього коштовного лота. Варто додати, що Медведчук покинув територію України після того, як у вересні 2022 року його обміняли на українських захисників, що перебували в російському полоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.