Як у Дії отримати довідку про об’єкт нерухомого майна

Подання запиту в Дії займає приблизно 10 хвилин

Дія
Довідка щодо об’єкта нерухомого майна у Дії

У Дії можна отримати довідку щодо об’єкта нерухомого майна з реєстрів. Заповніть онлайн-форму на отримання послуги. Для цього знадобляться відомості про особу або об'єкт нерухомого майна, про який потрібна інформація.

Подання запиту займає приблизно 10 хвилин, вартість послуги складає 40 гривень (може змінюватись залежно від обсягу інформації). Довідку в Дії можна отримати щодо об’єкта нерухомого майна з таких реєстрів: 

  • Державний реєстр речових прав на нерухоме майно,
  • Реєстр прав власності на нерухоме майно,
  • Державний реєстр іпотек,
  • Єдиний реєстр заборон відчуження об’єктів нерухомого майна

 Як отримати послугу

  • Зареєструйтеся чи авторизуйтеся у кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.
  • Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності.
  • Оберіть послугу "Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно".
  • Заповніть онлайн-форму із зазначенням критерію пошуку, за яким бажаєте отримати відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  • Сплатіть адміністративний збір.

Зверніть увагу! Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в електронній формі через портал Дія здійснюється автоматично, зазначаючи параметри пошуку за одним або кількома ідентифікаторами.

Поширенні питання та відповіді про послугу 

  • Чи можна отримати вказану послугу безоплатно? Ні, для вказаної послуги не передбачено звільнення від сплати адміністративного збору.
  • Чи можуть відмовити в отриманні вказаної послуги? Так, якщо не сплатити за послугу.
  • Від чого залежить розмір сплати адміністративного збору? Це регулюється статтею 34 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень". Згідно з нею у разі отримання інформації в електронній формі з Державного реєстру прав на нерухоме майно, справляється адміністративний збір у розмірі 0,0125 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року. Станом на 1 січня 2024 року розмір прожиткового мінімуму становить 3 028 гривень. Зверніть увагу! Відповідно до пункту 7 Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1127, у разі обрання особою варіанта отримання інформації з Державного реєстру прав про зареєстровані речові права в цілому щодо суб’єкта речового права, обтяження адміністративний збір справляється в установленому законом розмірі з розрахунку за кожні 25 сторінок інформації.
  • Що робити, якщо за моїм запитом не знайдено інформації? Уточніть параметри пошуку або виберіть інший критерій.

У нашому відео разом з Вадимом Інгеровим, власником найбільшої мережі телеграм-каналів в Україні, ми розглянемо ймовірність блокування Telegram та поширення дезінформації іншими медіа. Також обговоримо заходи, які влада вживає для боротьби з цим явищем. Запрошуємо вас переглянути відео для отримання більш детальної інформації.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube