Мешканець Запоріжжя невдало заправився на ОККО та витратив на ремонт авто 56 695 гривень - що вирішив суд

Читать на русском

Чоловік намагався врегулювати ситуацію, але отримав відмову від ОККО

Читать на русском
ОККО
Авто мешканця Запоріжжя вийшло з ладу після заправки на ОККО, ремонт обійшовся у 56 695 гривень

Чоловік намагався врегулювати ситуацію, але отримав відмову від ОККО

Чоловік вирішив заправити автомобіль бензином А-95 на станції ОККО. Згодом його транспортний засіб вийшов з ладу через потрапляння в паливну систему дизельного пального. Він витратив на ремонт машини 56 695 гривень. Про це йдеться у рішенні Жовтневого районного суду Запоріжжя, опублікованого 15 листопада 2021 року.

4 серпня 2019 року чоловік для заправки свого автомобіля ВМW-ХЗ на станції «ОККО» замовив бензин марки А-95. Оператор самостійно поставив в горловину паливного бака кран. Він розрахувався в безготівковій формі, скориставшись сервісом для оплати ОККО-РАУ, що підтверджується чеком на суму 225 гривень. Проїхавши від заправки до 5 кілометрів, громадянин зупинив машину біля свого будинку та більше в цей день її не використовував. Наступного дня завести двигун вже не зміг, оскільки виявилося, що транспортний засіб вийшов з ладу через потрапляння в паливну систему дизельного пального.

Чоловік намагався врегулювати ситуацію, але отримав відмову від ОККО. Ремонт автомобіля йому обійшовся у 56 695 гривень.

"4 серпня 2019 року на АЗК «ОККО» було здійснено заправку автомобіля ВМW-ХЗ, що належить позивачу дизельним пальним на суму 225 гривень. Ним не надано доказів неправомірності поведінки працівників та доказів їх вини", - заявили в ОККО. 

Що вирішив суд? 

Суд вирішив задовольнити позов чоловіка. З товариства з обмеженою відповідальністю «ОККО-СХІД» на його користь стягнуть матеріальну шкоду в розмірі 59 728 гривень, а також моральну шкоду - 3 тисячі гривень.

"Суд дійшов висновку, що завдана позивачу шкода в розмірі 59 728 гривень має бути відшкодована особою, що їх завдала, тобто відповідачем ТОВ «ОККО-СХІД», оскільки пошкодження паливної системи автомобіля відбулося саме з вини автозаправки (працівника автозаправки), у зв`язку із залиттям до паливного бака неналежного пального", - наголосив суд. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.