Мінфін США вимагає додаткових повноважень для контролю криптовалют: деталі

Читать на русском

В США пропонують посилити контроль за криптовалютами, бо вважають що поточних повноважень Мінфіну недостатньо для ефективної боротьби з терористичними угрупованнями, які використовують віртуальні гроші.

Читать на русском
Криптовалюта
Мінфін США просить додаткових повноважень щодо контролю криптовалют

В США пропонують посилити контроль за криптовалютами, бо вважають що поточних повноважень Мінфіну недостатньо для ефективної боротьби з терористичними угрупованнями, які використовують віртуальні гроші.

Глава Мінфіну США Джанет Йеллен вважає, що поточних повноважень відомства недостатньо для ефективної боротьби з використанням криптовалют терористичними угрупованнями. Про це повідомляє 9 лютого The Block.

Видання пише, що Джанет Йєллен погодилася з сенатором Шерродом Брауном, який назвав інструменти для боротьби з незаконним фінансуванням застарілими.

"У нас дійсно є багато повноважень, які дозволяють нам діяти, але ми виявили в них ряд дірок і склали список пропозицій про посилення ролі Казначейства в цьому питанні", - заявила глава Мінфіну.

Також вона підтримала запровадження додаткових законодавчих заходів, які обмежать можливість фінансування терористичних угруповань за допомогою криптовалют.

Нагадаємо, наприкінці 2023 року низка сенаторів підтримала законопроект, який передбачає запровадження KYC-процедур для «гаманців, майнерів, валідаторів та інших учасників мережі». За словами авторів документа, він націлений на запобігання незаконному використанню криптоактивів для торгівлі наркотиками, ухилення від санкцій та фінансування тероризму.

Раніше Інформатор писав, що Американський Vast Bank, який став першим банком у США із сертифікатом Федеральної корпорації зі страхування вкладів (FDIC), виходить з ринку криптовалют. Банк офіційно припиняє операції із цифровими активами. Всі криптовалютні активи клієнти отримають у вигляді касового чека. 

Як передає Bankingdive, адміністрація Vast Bank уже повідомила клієнтам про те, що найближчим часом їхні криптовалютні рахунку анулюють. Цифрові активи фінансова установа планує продати. Клієнти ж отримають суми від продажів за допомогою касового чека, з яким можна буде отримати готівку.

Чи часто громадяни, покладаючись на знання закону, самі виступають за свою справу в суді? І як адвокати ставляться до таких самостійних захистів? Сергій Войченко, керуючий партнер адвокатського об'єднання «Войченко і Дульський», розповість про те, яким чином адвокати відносяться до самоучок у судових засіданнях та наскільки поширене це явище. Приєднуйтеся до перегляду та дізнайтеся більше про особливості самозахисту в суді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.