PEPE наближається до прориву: що сталося з ціною мемкоїна

Читать на русском

Монета PEPE різко пішла вгору, аналітики заговорили про бичачу модель

Читать на русском
Мемкоїн PEPE стрімко пішов вгору
Монета PEPE

Монета PEPE різко пішла вгору, аналітики заговорили про бичачу модель

Мемна монета PEPE за останні дні різко зросла в ціні. Очікується, що монета може знову потрапити в центр уваги, адже вона швидко наближається до історичного максимуму. Стало відомо, що відбувається з ціною цифрового активу 13 травня. 

Згідно з даними біржі Binance, станом на 13 травня 2024 року вартість монети PEPE становить 0.00001 долара США. Обсяг торгівлі за останню добу становить 1.02 мільярда доларів США. Зазначається, що циркулююча пропозиція складає 420,689.90 мільярда доларів США. 

Якщо порівнювати з попереднім днем, то вартість мемкоїна зросла на 10,90%. При цьому якщо порівнювати з ціною за останній тиждень, то PEPE подорожчав на 12,90%. 

Слід зазначити, що наразі PEPE посідає 2694 місце за ринковою капіталізацією. Максимальна ціна валюти 11 травня 2024 року була зафіксована на позначці  0.00119828 долара США. 

Фото: binance
Фото: binance

Що таке Pepe (PEPE) 

Це монета-мем, яку присвятили популярному інтернет-персонажу Pepe the Frog (Жаба Пепе). Проєкт створили на блокчейні Ethereum. Він орієнтований на успіх інших подібних проєктів накшталт Shiba Inu та Dogecoin.   

Серед особливостей PEPE те, що тут для користувачів відсутні податки, а також існує система ерерозподілу для користувачів, які здійснюють довгостроковий стейкінг. Крім того, присутній механізм спалювання, який підтримує дефіцит монет.

Дружина Pepe теж вийшла на ринок

У квітні 2024 року на ринок вийшла нова цифрова монета. Йдеться про новий мемкоїн, який присвятили дружині жабеняти Пепе. Мемний токен GAGA за перші днів вже привабив увагу учасників і ринку і зібрав понад 620 587 доларів обсягу торгів (якщо говорити про найбільш активну пару біржі, то це GAGA/WETH).   

Зазначається, що токени GAGA вже почали торгуватися на децентралізованих біржах. Найбільш популярна біржа для придбання і торгівлі Gaga (Pepe) - це Uniswap V2 (Ethereum). 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.