ПриватБанк доставлятиме картки клієнтам ще в 5 країн Європи: хто зможе замовити безкоштовну доставку

Читать на русском

ПриватБанк розширили перелік країн, куди доставлятиме банківські картки

Читать на русском
ПриватБанк доставлятиме банківські картки клієнтам ще в п'ять країн
ПриватБанк, ЄС

ПриватБанк розширили перелік країн, куди доставлятиме банківські картки

ПриватБанк розширив географію послуги міжнародної доставки карток клієнтам. Тепер банк доставлятиме картки ще в п'ять країн Європи. Йдеться про Латвію, Естонію, Італію, Угорщину та Словаччину. Клієнти зможуть отримувати картки від ПриватБанку через доставку Nova Post.

Про це розповіли в пресслужбі фінустанови. Зазначається, що тепер через Nova Post клієнти ПриватБанку можуть скористатися доставкою банківських карток в 11 країн. Це Польща, Молдова, Литва, Німеччина, Чехія, Румунія, Естонія, Латвія, Італія, Словаччина, Угорщина.

При цьому в деяких клієнтів буде можливість скористатися послугою безкоштовно. Це зможуть ті клієнти ПриватБанку, які до кінця квітня 2024 року перевипустять діючу платіжну картку або відкриють нову цифрову картку через Приват24, і замовлять доставку. 

Як замовити нову банківську картку або перевипустити діючу картку ПриватБанку? Для цього потрібно оформити відповідну заявку через Приват24. Отримати картку можна у відділенні або поштоматі Нової пошти по Україні та через кур’єра Nova Post в 11 європейських країнах.

"Від початку війни ПриватБанк подовжив строк дії всіх платіжних карток, що дозволяє вільно користуватися карткою для оплати товарів та послуг в торговій мережі та зняття готівки. За необхідності перевипуску картки для активного шопінгу в інтернет-магазинах, цифрову картку можна оформити миттєво у Приват24 та отримати платіжну картку через Нову пошту по всій Україні та за кордоном", - зазначили в банку. 

ПриватБанк запустив перекази SWIFT у злотих та євро без комісій

З березня 2024 року клієнти ПриватБанку можуть скористатися міжнародними переказами SWIFT в польських злотих та євро без додаткових комісій. Отримати форму реквізитів для зарахування SWIFT-переказу через PKO Bank Polski можна на офіційному порталі ПриватБанку. Як це зробити:

  • Обрати "Перекази SWIFT";
  • Обрати "Як отримати переказ SWIFT";
  • Обрати "Форми надання реквізитів для отримання переказів в іноземній валюті".

Які переваги в таких платежів:

  • немає обмежень за сумою;
  • можна відстежувати перекази онлайн;
  • для одержувачів SWIFT-переказів працює спеціальна лінія підтримки;
  • кошти зазвичай надходять на рахунки протягом доби (40% платежів зараховуються одержувачу за 5 хвилин).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.