Rozetka скасовує безкоштовну доставку на точку видачі: скільки доведеться платити

Читать на русском

Rozetka запроваджує платну доставку на точку видачі, скільки це буде коштувати та які умови

Читать на русском
Клієнти Rozetka тепер будуть платити за доставку на точку видачі
Rozetka

Rozetka запроваджує платну доставку на точку видачі, скільки це буде коштувати та які умови

Чимало українців замовляє різні товари через інтернет, щоб отримати його на поштовому відділенні або в іншій точці видачі. Така послуга є і в компанії Rozetka. Проте якщо раніше замовити товар на точку видачу можно було безкоштовно, тепер за це доведеться доплатити.

Про це повідомили на порталі Rozetka. Зазначається, що тепер доставка на точку видачі буде не безкоштовною. Клієнти платитимуть за цю послугу 35 гривень. Проте можливість не платити за доставку лишається: це буде для тих замовлень, які не менш ніж на 700 гривень. Відповідно, за "кошик" на суму менше - буде додаватися 35 гривень за доставку на точку видачі. 

Нові умови доставки товарів такі:

  • Термін резерву - два дні від планованої дати видачі;
  • Дата видачі вказується під час підтвердження замовлення;
  • Оплата замовлення можлива в магазині карткою або готівкою;
  • Оплатити замовлення можна також подарунковим сертифікатом. 

"Ви можете відмовитися від частини замовлення, відтак, ви оплачуєте вартість лише того товару, який забираєте. У разі відмови від частини замовлення вартість послуги з організації доставки за адресою видачі товару — не повертається/сплачується в повному обсязі", - зазначили в Rozetka.

Слід зазначити, що для деяких товарів можуть діяти окремі умови доставки. Для цього важливо ознайомлюватися з інформацією щодо замовлення у певних продавців.   

Варто також зауважити, що раніше інтернет-магазин запровадив вартість мінімального замовлення на рівні 200 гривень. Раніше можна було замовляти товари без таких обмежень. Тепер можна замовити товари лише на суму понад 200 гривень. 

Скільки українці витратили грошей на онлайн-шопінг за 2023 рік?   

За даними групи компаній EVO, загальна сума товарів та послуг, які українці придбали через інтернет за 2023 рік, становить 182 мільярди гривень. Це на 21% більше, аніж у 2022 році. При цьому кожна десята покупка відбувається онлайн. Тобто, на маркетплейсах, в інтернет-магазинах та соцмережах. 

"Майже 10 мільйонів українців купують товари онлайн, із них 1,5 мільйона зробили свою першу онлайн-покупку цього року. У 2023 році люди менше переміщувались усередині країни, ніж минулого року. Частина повернулась додому, частина — продовжує обживатися на новому місці, а відтак більше витрачають на побутові та особисті речі", - зазначив Денис Горовий, CEO EVO.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.