Русскій воєнний флот – до дна: Укрпошта випустила нову поштову марку

Читать на русском

Укрпошта випустила нову марку до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом

Читать на русском
Укрпошта презентувала нові марки
Марки Укрпошти

Укрпошта випустила нову марку до Дня пам'яті та перемоги над нацизмом

На День пам'яті та перемоги над нацизмом 8 травня 2024 року Укрпошта випустила поштову марку "Русскій воєнний флот – до дна!", або "корабель на 3". Марку присвятили знищеним кораблям Чорноморського флоту РФ. За словами генерального директора Укрпошти Ігоря Смілянського, марка відзначає перемогу над "сучасним нацизмом у морі". 

Ігор Смілянський зазначив, що колись на параді перемоги у 1945 кидали знамена переможених фашистських військ на землю червоної площі. Тепер, зазначив він, ми мріємо, що на параді перемоги кидатимуть знамена вже знищених російських військ біля Головпоштамту на Майдані. Генеральний директор Укрпошти зауважив, що для цього компанія навіть готова прибрати парковку для велосипедів. 

"Але вже сьогодні наші ВМС ЗСУ, ГУР та СБУ кидають їх кораблі на дно. Теж непоганий парад", - додав Смілянський.   

Нову марку можна придбати у відділеннях Укрпошти вже з 8 травня 2024 року. При цьому компанія розігрує тисячу рамок, в якій усі три марки "корабель" та перша, з погашенням. Вартість кожної з них становить 1 500 гривень: 1 000 гривня з кожної піде на благодійний внесок. Кошти спрямують на допомогу Збройним Силам України та машини для розмінування. 

Фото: Укрпошта
Фото: Укрпошта

Марки "Зброя Перемоги. Made in Ukraine"   

Раніше стало відомо, що Укрпошта оголосила про випуск марок, присвячені працівникам оборонно-промислового комплексу України. Вони будуть розроблені спільно з Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості. На марках зобразять зброю українського виробництва. Зокрема, це безпілотні комплекси "Shark" та "Лютий", один з найбільших FPV-дронів "Ескадрон", самохідну артилерійську установку (САУ) "Богдана", бронеавтомобіль "Козак" та морський дрон MAGURA V5. 

"Зброя з поміткою "Зроблено в Україні" – це та незалежна сила, що керує героїчними бійцями ЗСУ, здатна зробити так, щоб Давид переміг великого та хворого на голову Голіафа в бою на полі, в повітрі або морі", - зазначив Ігор Смілянський, генеральний директор Укрпошти. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.