Укрпошта відправить нову марку морським дроном у Севастополь

Читать на русском

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський анонсував доставку поштової марки у окупований Крим

Читать на русском
Укрпошта
Марка Укрпошти попливе у Крим

Гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський анонсував доставку поштової марки у окупований Крим

Морський дрон «доставить» в окупований Крим поштову марку «Зброя перемоги. Made in UA». Про це 15 квітня повідомив СЕО Укрпошти Ігор Смілянський.

Морський безпілотний надводний апарат «Магура» «доставить» в окупований Крим поштову марку «Зброя перемоги. Made in UA».

«Пізніше вона попливе на дроні „Магура“ туди, де її мають отримати, в окупований Крим», — сказав Смілянський.

Він додав, що Укрпошта стане першим поштовим оператором, який доставив поштову марку на морському дроні. Смілянський та міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін приклеїли марки на корпус морського дрону. Коли, з яким бойовим завданням і з якої локації морський дрон із поштовою маркою на корпусі вирушить в окупований Крим, вони не прокоментували.

Укрпошта ввела в обіг нову поштову марку до Дня працівника оборонно-промислового комплексу України

Укрпошта розповіла про  новий благодійний випуск «Зброя перемоги. Made in UA» за 191 гривню. У поштовому блоці — шість автентичних марок, на яких зображені новітні зразки зброї українського виробництва. 

Вказується, що на автентичних марках випуску «Зброя перемоги. Made in UA» зображені новітні зразки зброї українського виробництва. Зокрема, мова йде про:

  • розвідувальний безпілотний комплекс Shark створений для спостереження та коригування вогню. Обладнаний високонадійним модулем зв’язку, що дозволяє йому заглибитися у тил противника до 80 кілометрів в умовах радіоелектронної боротьби,
  • ударний оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс «Лютий» призначений для ураження стаціонарних цілей в оперативній глибині ворога,
  • один з найбільших FPV-дронів «Ескадрон», створений шляхом великовузлового складання,
  • самохідна артилерійська установка (САУ) «Богдана», що стала першою українською САУ, розробленою під стандартний для країн НАТО калібр 155 міліметрів. В українській армії «Богдана» є однією з найбільш застосовуваних САУ 155-го калібру,
  • бронеавтомобіль «Козак», призначений для транспортування особового складу, озброєння та військового обладнання. Також може виконувати «прикриття бронею» під час перестрілок та штурму будинків.
  • морський дрон Magura V5 — автономний охоронний безпілотний роботизований апарат, призначений для спостереження, розвідки, патрулювання, пошуково-рятувальних робіт, розмінування, охорони кораблів та бойових місій.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.