Укрпошта анонсувала появу поштового набору з марками про зброю українського виробництва - вартість та як зробити передзамовлення

Читать на русском

Укрпошта введе новинку в обіг 13 квітня у День працівника оборонно-промислового комплексу України

Читать на русском
Укрпошта
Поштовий випуск «Зброя Перемоги. Made in UA» презентує новітні зразки зброї українського виробництва

Укрпошта введе новинку в обіг 13 квітня у День працівника оборонно-промислового комплексу України

Укрпошта анонсувала новий благодійний випуск «Зброя перемоги. Made in UA» за 191 гривню. У поштовому блоці — шість автентичних марок, на яких зображені новітні зразки зброї українського виробництва. Вже можна зробити передзамовлення. Про це 8 квітня повідомили у компанії. 

Вказується, що на автентичних марках випуску «Зброя перемоги. Made in UA» зображені новітні зразки зброї українського виробництва. Зокрема, мова йде про:

  • розвідувальний безпілотний комплекс Shark створений для спостереження та коригування вогню. Обладнаний високонадійним модулем зв’язку, що дозволяє йому заглибитися у тил противника до 80 кілометрів в умовах радіоелектронної боротьби,
  • ударний оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс «Лютий» призначений для ураження стаціонарних цілей в оперативній глибині ворога,
  • один з найбільших FPV-дронів «Ескадрон», створений шляхом великовузлового складання,
  • самохідна артилерійська установка (САУ) «Богдана», що стала першою українською САУ, розробленою під стандартний для країн НАТО калібр 155 міліметрів. В українській армії «Богдана» є однією з найбільш застосовуваних САУ 155-го калібру,
  • бронеавтомобіль «Козак», призначений для транспортування особового складу, озброєння та військового обладнання. Також може виконувати «прикриття бронею» під час перестрілок та штурму будинків.
  • морський дрон Magura V5 — автономний охоронний безпілотний роботизований апарат, призначений для спостереження, розвідки, патрулювання, пошуково-рятувальних робіт, розмінування, охорони кораблів та бойових місій.


"Не терпиться отримати новинку? Передзамовляйте за посиланням. Знайте, що 30 гривень з кожного проданого поштового блока — донат на підтримку Сил безпеки й оборони України", - наголосили в Укрпошті.

Новинку введуть в обіг 13 квітня у День працівника оборонно-промислового комплексу України, аби подякувати тим, хто створює озброєння, що оберігає й надихає захисниць та захисників на полі бою. А ще — відзначити, як цього дня у 2022 році підбили крейсер «москва», що зображений на легендарній марці, і той пішов на дно.

Тираж поштового блока — 120 тисяч екземплярів. Дизайнери — художники-графіки Сергій та Олександр Харуки. 13 квітня продукцію можна буде вхопити у поштамтах та філателістичних крамницях, а пізніше — й у всіх відділеннях. Авжеж, онлайн теж. Власники філабонементів отримуватимуть її з 15 квітня.

Поштовий набір «Зброя Перемоги. Made in UA»
Вартість поштового набору «Зброя Перемоги. Made in UA» складає 191 гривню

Укрпошта випустила поштовий блок «Міста Героїв. Чернігівщина»

3 квітня Укрпошта ввела в обіг поштовий блок «Міста Героїв. Чернігівщина», присвячений звитяжним та мужнім містам та селам: Чернігову, Ніжину, Семенівці та Ягідному. Тираж поштового блоку — 150 тисяч примірників, ціна — 120 гривень. Тираж конверта «Перший день» — 40 тисяч примірників, тираж кожної картки — 50 тисяч примірників. Ціна набору з 4-х картмаксимумів — 250 гривень.

Поштовий блок, що складається із 4 марок, вшановує героїчну Чернігівщину — регіон, що мав стати логістичним центром для ворога, якби не опір українців. Село Ягідне, зображене на марці, знаходиться неподалік Чернігова, окупували в перших числах березня. 360 мешканців взяли в полон і протягом 27 днів тримали в тісному підвалі невеличкої школи. Поштові марки Чернігів та Ніжин, відзначають мешканців та захисників, які не дозволили російській армії окупувати ці міста.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.