Штучний інтелект Google назвав 5 найкращих криптовалют 2024 року

Читать на русском

Штучний інтелект Google Gemini назвав найнадійніші криптовалюти в 2024 році

Читать на русском
ШІ Gemini  розпитали щодо перспективності криптовалют
Криптовалюта

Штучний інтелект Google Gemini назвав найнадійніші криптовалюти в 2024 році

Після того як компанія Google оновила Gemini, штучний інтелект навчився шукати в інтернеті докази своїх тверджень. Тому в лютому експерти вирішили розпитати ШІ щодо перспективності цифрових валют. Таким чином, Gemini назвав криптовалюти, в які (на думку ШІ) найкраще інвестувати в 2024 році. 

Як передає itechua, у штучного інтелекту Google спитали про те, які криптовалюти в 2024 році будуть найкращими для інвестицій. Gemini в першу чергу називає біткоїн, аргументуючи це тим, що це "найстаріша і найвідоміша криптовалюта. Його ринкова капіталізація перевищує трильйон доларів". ШІ вважає цю цифрову валюти однією з найбезпечніших.

Слід зазначити, що чимало експертів вважають, що BTC (біткоїн) може вперше досягнути 100 тисяч доларів. Цікаво, що поточний рекордний максимум становить 69 тисяч доларів (було досягнуто в листопаді 2021 року). Станом на 11 лютого ціна за монету становить 47 600 доларів. 

Також Gemini виділяє криптовалюту Ethereum, яку чимало хто вважає "найближчим конкурентом біткоїна". У 2023 році курс Ethereum коливався помітно менше, ніж курс біткоїна. Станом на 11 лютого вартість монети становить близько 2 500 доларів. 

Крім того, ШІ від Google відмічає великий потенціал Cardano. Ця монета є прямим конкурентом Ethereum, оскільки обидва блокчейни прагнуть домінувати у сфері децентралізованих фінансів. Згідно з твердженням Gemini, "Cardano вирізняється енергоефективністю і масштабованістю". 

Водночас штучний інтелект вважає, що ADA може "стати однією з найважливіших криптовалют майбутнього". Наразі ця монета посідає восьме місце серед найбільших криптовалют і має конкурувати з більш молодими проєктами Solana та Avalanche.     

ШІ рекомендував також Solana. Ця криптовалюта пережила різке падіння в 2022 році, а в 2023 році повернулася "у стрій". Зазначається, що жодна інша криптовалюта з топ-10 не змогла показати настільки хороші показники, як SOL минулого року.

ШІ Gemini від Google

У грудні 2023 року компанія Google презентувала нову модель штучного інтелекту Gemini. Гендиректор Google Сундар Пічай зазначив, що ця нова ера моделей є одним з найбільших науково-технічних досягнень. У компанії заявили, що Gemini стала першою моделлю ШІ, яка перевершила людей-експертів у виконанні певних завдань. У Google називають такі особливості свого штучного інтелекту:

  • Здатність аналізувати інформацію з більшою кількістю нюансів; можливість на будь-яких пристроях: від центрів оброблення даних до мобільних пристроїв;
  • Здатність розуміти, пояснювати та генерувати високоякісний код на найпопулярніших мовах програмування, як-от Python, Java, C++ та Go;
  • Можливість розв'язувати математичні задачі, аналізувати наукові дані та здійснювати просунуте кодування.

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.