Інвестор Роберт Кійосакі дав прогноз щодо вартості біткоїна та золота

Читать на русском

Інвестор Роберт Кійосакі впевнений у зльоті біткоїна та срібла

Читать на русском
Автор "Багатий тато, бідний тато" спрогнозував подорожчання першої криптовалюти
Роберт Кійосакі

Інвестор Роберт Кійосакі впевнений у зльоті біткоїна та срібла

Автор бестселера "Багатий тато, бідний тато" Роберт Кійосакі вважає, що найперша криптовалюта зросте в ціні, як і срібло. Водночас інвестор вважає, що із золотом буде інша ситуація - експерт очікує на падіння. Таким чином, Кійосакі впевнений в тому, що біткоїн ще буде дорожчим. Про це Роберт Кійосакі написав на своїй сторінці в соціальній мережі 14 лютого.

У своїй публікації відомий інвестор заявив, що він не впевнений у майбутньому золота. Він переконаний, що золото може обвалитися навіть нижче за позначку в 1 200 доларів. При цьому інвестор впевнений, що у випадку з біткоїном та сріблом буде подорожчання.

"Енді Шектман ставить дуже важливе питання. "Хто купуватиме американські облігації?" Банки купують золото, а не американський борг. Як житиме Америка без грошей? Яким буде мир із грошима? Що ви зробите без грошей? Золото може обвалитися, можливо, навіть нижче за $1200, срібло піде вгору, як і біткоїн. Бережіть себе", - заявив Роберт Кійосакі.

Слід зазначити, що раніше в інтерв'ю виданню Kitko News на початку лютого Роберт Кійосакі заявив, що із запуском біткоїн-ETF в ринок вливаються гроші пенсійних фондів. Він зазначив, що це великий приплив, який може підвищити вартість криптовалюти. 

Також інвестор підкреслив, що сам не хоче інвестувати в біткоїн-ETF. Це пов'язано з тим, що бізнесмен не довіряє активам, які можна надрукувати. При цьому за останні кілька років експерт висловлював думку про те, що фінансові ринки ризикують впасти, і заявляв, що дорогоцінні метали і біткоїн — єдині активи, в яких можна буде зберегти кошти. У 2021 році інвестор ділився прогнозами про те, що може статися "найбільший крах в історії", і закликав купувати більше біткоїнів, золота та срібла.

Біткоїн виріс у порівнянні з січнем

У вівторок, 13 лютого, біткоїн зменшився в ціні. Найпопулярніша криптовалюта впала з 50 369 доларів до 48 656 доларів. Тобто, криптовалюта втратила 1,6% вартості. Аналітики пояснюють цей спад перепочинком спекулянтів, які вирішили фіксувати прибутки після динамічного росту.   

При цьому, згідно з результатами аналізу Bloomberg, попри спад біткоїн продемонстрував зростання на 10% впродовж п'яти останніх торговельних сесій. Якщо порівнювати з початком січня 2024 року, то наразі біткоїн виріс на 15%. 

Політолог Володимир Фесенко розкриє процедуру прийняття нового закону про мобілізацію. Він поділиться умовами, за яких закон буде ухвалений і розкриє можливі обставини, що можуть викликати опозицію серед народних депутатів. Не пропустіть цю важливу інформацію – долучайтеся до перегляду!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.