Telegram платитиме власникам каналів - деталі

Наразі Telegram-канали генерують 1 трильйон переглядів щомісяця

Telegram
Власники каналів у майже ста країнах почнуть отримувати 50% усіх доходів, які Telegram отримує від показу реклами

Власники Telegram-каналів з березня отримуватимуть фінансову винагороду за свою роботу. Виведення коштів буде можливе лише через криптовалюту Toncoin. Про це 28 лютого повідомив засновник месенджера Павло Дуров. 

Вказується, що наразі Telegram-канали генерують 1 трильйон переглядів щомісяця. Проте лише 10% цих переглядів монетизуються за допомогою Telegram Ads.

"У березні рекламна платформа Telegram офіційно відкриється для всіх у майже ста нових країнах. Власники каналів почнуть отримувати 50% усіх доходів, які Telegram отримує від показу реклами на своїх каналах", - заявив Дуров. 

Виведення коштів здійснюватимуться через блокчейн TON за допомогою Toncoin. Подібно до підходу з іменами користувачів Telegram на Fragment, продаватимуть рекламу та ділитимуться доходом з власниками каналів у Toncoin.

Заборона Telegram в Україні 

В Україні можливо заборонити використання месенджера Telegram із технічного погляду. Про це заявляв експерт ГО "Інститут Дослідження Кібервійни" Єгор Аушев. 

"Це вже питання до законодавчої гілки влади, до Верховної ради, до депутатів, чи можна це забороняти, чи варто це забороняти. Але точно варто про це почати говорити. Цю тему ми маємо проговорювати. Я знаю, що з технічного погляду це можливо, із законодавчої – потрібне обговорення", - казав Аушев.

Він висловив думку, що Telegram – це фактично легалізований "даркнет", у якому зараз ті чи інші особи можуть розповсюджувати інформацію різного характеру. Однак на неї немає ніякого впливу.

"У цьому месенджері розповсюджується багато інформації, зокрема, зливи про наших військових у різних анонімних групах. Там також розповсюджується багато дитячої порнографії, продаж наркотиків. На це ніхто не може впливати, і це та проблема, з якою всі ми живемо на сьогодні", - акцентував Аушев. 

Власник одного з найбільших Telegram-каналів "Україна на часі" Вадим Інгеров вважає, що блокування Telegram не є виходом. Все тому, що поширення дезінформації та фейків може відбуватися й через інші канали.

Адвокат Станіслав Ліфлянчик висловлює свою думку щодо реакції МЗС на ситуацію з українським зерном на кордонах з Польщею. У відео він розкриває ставлення до дій МЗС та пропонує свої рекомендації щодо подальших кроків. Приєднуйтеся до перегляду, щоб почути думку відомого адвоката.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube