Укрзалізниця запустила моніторинг квитків з можливістю автовикупу для всіх користувачів

Читать на русском

Відтепер для користувачів додатка Укрзалізниці, авторизованих через Дія.Підпис, доступний моніторинг двох типів

Читать на русском
Укрзалізниця
Моніторинг квитків з можливістю автовикупу доступний для всіх користувачів додатка Укрзалізниці

Відтепер для користувачів додатка Укрзалізниці, авторизованих через Дія.Підпис, доступний моніторинг двох типів

Укрзалізниця протестувала новий сервіс моніторингу квитків з можливістю автовикупу та отримала близько 500 повідомлень із пропозиціями. Компанія відкриває доступ для всіх користувачів застосунку, авторизованих через Дія.Підпис. Автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ-Відень. Про це 11 квітня повідомили у пресслужбі перевізника. 

Відтепер для користувачів, авторизованих через Дія.Підпис, доступний моніторинг двох типів: моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць); моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами). У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично.

Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть пуш-сповіщення у застосунку (тож перевірте, чи вони увімкнені в налаштуваннях вашого профілю). Якщо активована функція автовикупу, то користувачам приходитиме повідомлення про вже викуплені квитки.

Моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ-Відень. Проте ви можете отримати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки. Завантажуйте або оновлюйте застосунок та користуйтесь зручним сервісом.

УЗ відкрила продаж квитків онлайн до Угорщини на поїзд №143/146 Чоп-Будапешт-Відень

4 квітня стартував другий етап впровадження продажу квитків онлайн до Угорщини. Новий прямий поїзд №143/146 Чоп-Будапешт-Відень, який має зручні стикування з нічними поїздами з Києва, Луцька та Рівного, а з Чопа до Відня прямує складом зі зручних сидячих вагонів з Wi-Fi, вже доступний у застосунку Укрзалізниці. Мова йде про квитки до всіх станцій як Угорщини (починаючи з дати відправлення 17 квітня), так і Австрії. Прямі сполучення Україна — Угорщина (Мукачево — Дебрецен, Мукачево — Будапешт, Чоп — Захонь) з'являться в застосунку трохи пізніше. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.