Наприкінці липня два кандидати в президенти США пообіцяли створити резерв або національний запас біткоїнів, чому це важливо, пояснив експерт Кирило Хом’яков
Два кандидати в президенти США пообіцяли створити резерв або національний запас біткоїнів. Це ще один крок до легітимізації цифрових активів і позитивний сигнал для ринку цифрових активів. Про це Інформатору повідомив регіональний голова Binance в СЕЕ, Центральній Азії та Африці Кирило Хом'яков.
За словами Кирила Хом'якова, обговорення національного резерву біткоїнів у США — це позитивний сигнал для ринку цифрових активів.
«Для ринку позитивним знаком є те, що біткоїн все частіше згадується і стає важливою темою для обговорення. Обіцянка Роберта Ф. Кеннеді-молодшого створити стратегічний резерв біткоїнів, який відповідатиме рівню золотих резервів США, зміцнює корисність біткоїна як цифрового золота», - вважає Хом’яков.
Він пояснює, що впровадження стратегічного резерву біткоїнів у США потребуватиме законодавчих і технічних процесів, але що дійсно має значення, так це те, що політики та видатні лідери галузі відкрито заявляють про свої позиції, визнаючи цінність біткоїна в грошовій системі, даючи зрозуміти, що криптовалюта важлива в їхньому порядку денному.
«Це, ймовірно, означає більшу ясність регулювання, оскільки урядам необхідно чітко визначити свою позицію. Деякі інституційні інвестори можуть розглядати біткоїн як засіб збереження вартості, порівнюючи його з цифровим золотом, тоді як інші можуть інвестувати в біткоїн, орієнтуючись на макроекономічну ситуацію. Обіцянки двох кандидатів у президенти США підвищують визнання біткоїна як легітимного фінансового інструменту», - зауважує Хом’яков.
Binance Research нещодавно представила структуру CPT (Капітал, Люди, Технології) для визначення структурних факторів, які можуть вплинути на динаміку ринку.
«Створення стратегічних резервів біткоїнів буде сприяти структурним змінам у всіх трьох категоріях нашої структури CPT і забезпечить довгостроковий розвиток ринку криптовалют», - впевнений Хом’яков.
Нагадаємо, чотири місяці тому Сальвадор, перша країна, яка зробила біткоїн легальним платіжним засобом, перемістив значну частину своїх біткоїнів у холодне сховище та опублікував адресу. На момент написання (29 липня) в сховищі країни зберігається 5825 біткоїнів вартістю понад 405 мільйонів доларів.
23 липня Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) офіційно схвалила запуск семи спотових Ethereum-ETF. Торги за ними починаються о 16:30 за київським часом. Про це заявив аналітик Bloomberg Intelligence Ерік Балчунас.
Схвалення регулятора отримали такі контрагенти:
На думку експертів, розміщення капіталу навряд чи буде різким і буде коливатися залежно від різних макроекономічних факторів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.