Як зекономити при купівлі квитків в Укрзализниці: корисні поради

Щоб не переплачувати, купуйте квитки заздалегідь, слідкуйте за знижками та не обирайте поїздки у святкові дні чи вихідні

Як зекономити при купівлі квитків в Укрзализниці: корисні поради
Перевіряйте різні класи вагонів

Українці багато користуються послугами залізничного пасажирського транспорту. Лише кілька простих порад допоможуть зекономити на поїздках та бути впевненими, що вам дістанеться квиток на бажане місце. Про це сайт «Новини Pro» написав 29 травня 2024 року. 

Які звички допоможуть не переплачувати на квитках: 

  • Купуйте квитки заздалегідь. Якщо ви будете купувати квитки за кілька тижнів або навіть місяців до подорожі, то точно отримаєте більше шансів "піймати" дешевші білети, адже досить часто компанія може дещо підіймати на них ціни найближче до дати відправлення.
  • Використовуйте онлайн-ресурси. Українці користуються такими додатками, однак більшість з них може знімати певну комісію за свої послуги. Найкращим варіантом для вигідної купівлі буде офіційний сайт Укрзалізниці. Це зручний і безпечний спосіб уникнути додаткових витрат. Для більшої зручності ви можете завантажити на свій телефон мобільний додаток компанії та користуватися ним за потреби (посилання для Android та iOS).
  • Користуйтеся знижками та акціями. Перевірте, чи маєте ви право на пільгові квитки. Вони доступні: студентам, пенсіонерам, військовослужбовцям. Укрзалізниця також час від часу пропонує акційні пропозиції, про які можна дізнатися на офіційному сайті або в мобільному додатку, тому регулярно перевіряйте їх, аби не пропустити вигідну пропозицію.
  • Обирайте менш популярні дні та години. У піковий час (вечірні години), а також у популярні дні (вихідні, святкові дні) подорожують досить багато людей. Саме тому ціни на такі рейси більші. Аби заплатити менше, то краще обрати не такі популярні години та дні. Наприклад, це можуть бути будні дні. Квитки на такі дати можуть бути дешевшими, оскільки попит на них нижчий.
  • Перевіряйте різні класи вагонів. Ціни на квитки у них можуть відрізнятися – плацкарт, купе, люкс. Іноді різниця у вартості може бути незначною, але комфорт подорожі суттєво інший.
  • Використовуйте кешбек та бонуси. У такому випадку найкраще підійдуть банківські картки, які надають кешбек або бонуси за купівлю квитків. Деякі фінустанови пропонують спеціальні програми лояльності для своїх клієнтів у таких випадках.
  • Групові квитки. Якщо ви подорожуєте великою кількістю людей, то дізнайтеся про можливість отримання знижки на групові квитки. Іноді Укрзалізниця пропонує спеціальні умови для компаній.

Укрзалізниця підвищила вартість постільної білизни в потягах

З 22 травня 2024 року у потягах зросла вартість постільної білизни. Востаннє ціну на послугу індексували у 2019 році. Таким чином кошторис на постіль зріс удвічі. 

Постільна білизна у плацкартних та купейних вагонах коштуватиме 80 грн (замість 50 грн), у вагонах СВ – 120 грн (замість 60 грн). Вартість чаю, кави та питної води залишилася на тому ж рівні. Також до кінця червня цього року буде завершено заміну матраців та подушок на всіх рейсах далекого сполучення.

Інформатор писав, що Укрзалізниця запустила моніторинг квитків з можливістю автовикупу.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube