Абоненту Водафон після невдалої спроби заміни SIM-картки виставили заборгованість у понад 17 тисяч гривень - що вирішив суд

Читать на русском

На номер чоловіка надходять повідомлення з вимогами про погашення вигаданого боргу

Читать на русском
Водафон
Абонент Водафон, якому намагалися замінити SIM-картку, дізнався про заборгованість у розмірі 17 015 гривень

На номер чоловіка надходять повідомлення з вимогами про погашення вигаданого боргу

Чоловік отримав дзвінок від Водафон про спробу заміни SIM-картки. Однак абонент не ініціював цієї операції. Згодом він дізнався про виконавчий напис, за яким з нього на користь кредитної установи хочуть стягнути заборгованість у розмірі 17 015 гривень. Про це йдеться у рішенні Шевченківського районного суду Чернівців, опублікованому 23 листопада 2021 року. 

На телефон чоловік надійшов дзвінок від оператора "Водафон". Він дізнався, що з його номера є спроба замінити SIM-картку, однак абонент такої операції не ініціював. Після цього протягом доби номер було заблоковано, а тепер надходять повідомлення з вимогами про погашення вигаданого боргу. За даним фактом громадянин звернувся до поліції з заявою про вчинення кримінального правопорушення.

Згодом чоловік дізнався про виконавчий напис, за яким з нього на користь кредитної установи вимагають стягнути заборгованість у розмірі 17 015 гривень. Він вказує, що нотаріус не перевірив фактів наявності чи відсутності спору щодо заборгованості. Жодних кредитних договорів громадянин не укладав. Будь-які фінансові зобов'язання перед кредитною фінустановою у нього відсутні.

Рішення суду 

Позов чоловіка задовольнили. Виконавчий напис, вчинений приватним нотаріусом про стягнення з нього на користь кредитної установи заборгованості в розмірі 17 015 гривень, не підлягає виконанню.

"При вчиненні виконавчого напису нотаріус не пересвідчився у безспірності пред'явленої до стягнення заборгованості та не домігся необхідних документів у стягувача", - наголосили у суді. 

Приєднуйтесь до нашої важливої розмови про зміну у спрямуванні уваги від державного тиску на бізнес до встановлення відкритого діалогу та розуміння майбутнього для його розвитку. Обговоримо, чи можна це вважати пріоритетом для ефективного відновлення, та чи можливо побудувати таку модель. Також розглянемо актуальну тему митниці, її махінації та можливі шляхи запобігти їм. Наш гість - Тарас Котов, голова Ради громадського контролю Бюро економічної безпеки. Приєднуйтесь до перегляду, буде цікаво!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.