Чоловік звернувся з письмовою заявою до ПриватБанку, в якій повідомив про крадіжку коштів зі своїх карткових рахунків та просив провести службове розслідування з цього приводу та скасувати заборгованість по його карті "Універсальна"
У чоловіка переставав працювати мобільний зв'язок на телефоні. У Водафоні повідомили, що SIM-картку віддалено замінили та змінили пароль додатка "Приват24". Невідомі витратили з його кредитної картки 17 223 гривень. Він вимагає ПриватБанк повернути безпідставно списані з рахунку кошти у розмірі 40 122 гривень (сума з відсотками). Про це вказується у рішенні Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області, прийняте у 2022 році.
Чоловік помітив, що у нього відсутній мобільний зв'язок на телефоні. Він звернувся до "Водафон" за роз'ясненнями, де повідомили про те, що телефон заблоковано і розблокувати не можливо. Після перевірки з'ясувалося, що невідомі особи шляхом віддаленої заміни SIM-картки його телефону заблокували її мобільний зв'язок, змінили паролі електронної скриньки та додатку "Приват24", підвищили кредитний ліміт з 14 тисяч гривень до 17 500 гривень, перерахували кошти на свою картку, а потім оформили послугу "Оплата частинами" і оплатили покупки в інтернет-магазинах на загальну суму 17 223 гривень.
Чоловік звернувся з письмовою заявою до ПриватБанку, в якій повідомив про крадіжку коштів зі своїх карткових рахунків та просив провести службове розслідування з цього приводу та скасувати заборгованість по його карті "Універсальна". До теперішнього часу фінустанова продовжує списувати відсотки за використання кредитного ліміту. Всього з його рахунку безпідставно списано 40 122 гривень.
Суд задовольнив позов чоловіка. З акціонерного товариства комерційний банк "ПриватБанк" на його користь стягнуть безпідставно списані кошти з карткового рахунку у розмірі 40 122 гривень шляхом їх зарахування на даний картковий рахунок.
"Відповідач не довів, що позивач, як власник кредитної картки, своїми діями чи бездіяльністю сприяв у доступі до його рахунку чи надав інформацію про номер, CVV2 коду, що дало змогу ініціювати платіжні операції", - наголосили у суді.
Ярослав Олійник наголошує, що Україна ретельно врахувала ризики, розробляючи план щодо мільйона дронів. У відео ви дізнаєтеся, де планується виготовлення, які заходи передбачається вжити, та чому це неможливо реалізувати в торговельних центрах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.