Серед компаній, готових відновити польоти, було представлено Windrose, airBaltic, Ryanair, Wizzair, Turkish Airlines, Lufthansa, Austrian та Swiss
У понеділок, 15 липня відбулася робоча зустріч генеральної директорки Міжнародного аеропорту Львів імені Данила Галицького Тетяни Романовської та колег з офіційною делегацією посольства Японії в Україні та представниками Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Серед світлин, опублікованих пресслужбою летовища, є слайд презентації, на якому перелічені авіакомпанії, готові відновити польоти в Україну.
“Тішимося, що попри усі складнощі війни, продовжуємо працювати з нашими партнерами та планувати спільні, можливі інвестиційні проекти”, - повідомляє прес-служба.
Серед компаній, готових відновити польоти, було представлено:
Раніше, про свою готовність відновити частину авіасполучень заявляла латвійська airBaltic - до та з Києва, Львова та Одеси, коли це дозволять безпекові умови. У березні 2024 року Україна почала офіційні перемовини з європейським та американським авіарегуляторами щодо можливості відновлення міжнародних авіарейсів в період воєнного стану. У лютому 2024 року голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна працює над відновленням роботи одного з аеропортів. У лютому ж Україна подала заявки до Європейських та Американських безпекових регуляторів для підтвердження плану щодо відкриття повітряного простору.
Міжнародний аеропорт Бориспіль та Mastercard підписали договір про співпрацю. Головною метою якого є покращення обслуговування пасажирів за сучасними стандартами та диджиталізацією процесів. Після відновлення польотів в Україні, як тільки дозволить безпекова ситуація, планується впровадження спеціальних ліній для ветеранів та людей з інвалідністю, а також інші облаштування. Про це повідомили 20 березня у пресслужбі аеропорту.
В рамках візиту до аеропорту представники Mastercard ознайомились з поточним станом аеропорту та провели робочу зустріч з його керівництвом. Сторони обговорили плани щодо подальшої реалізації проєктів.
"Підписаний меморандум та подальша співпраця допоможуть аеропорту Бориспіль бути не тільки безпечним високотехнологічним аеропортом, а й центром з надання послуг пасажирам найвищого рівня, залишатись конкурентоспроможним на авіаційному ринку перевезень. Після відновлення польотів в Україні, як тільки дозволить безпекова ситуація, планується партнерство у напрямі розробки та впровадження інклюзивних рішень в аеропорту: спеціальні лінії для ветеранів та людей з інвалідністю, а також інші облаштування відповідно до практик створення безбар’єрного простору", - зазначив генеральний директор Міжнародного аеропорту Бориспіль Олексій Дубревський.