Binance фіксує рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення ETF у США

За даними CryptoQuant, обсяг покупок перевищив обсяг продажів на 530 мільйонів доларів — найбільша така позначка для ETH, коли-небудь зафіксована на Binance

Binance
Binance фіксує рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення ETF у США

Провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури Binance повідомляє про рекордні обсяги торгів Ethereum на платформі після схвалення заявок на спотові ETF на ефір (ETH) у Сполучених Штатах Америки. За даними CryptoQuant, обсяг покупок перевищив обсяг продажів на 530 мільйонів доларів США — найбільша така позначка для ETH, коли-небудь зафіксована на Binance. Притоки ефіру на Binance також були значними. Binance зафіксував 145 777 ETH чистих надходжень, що є найвищим показником з травня 2023 року.

Зростання активності на ринку

  • Згідно з даними CryptoQuant, обсяг транзакцій Ethereum почав зростати з 20 травня, коли кількість транзакцій зросла з 6,6 мільйона до 9,8 мільйона на 28 травня, що становить приріст на 48%. Це свідчить про зростаючу активність в мережі Ethereum, викликану позитивними новинами.
  • Аналітики Bloomberg підвищили ймовірність схвалення спотового ETF на ефір з 25% до 75%. Ціна ефіру зросла з близько 3 080 доларів США 20 травня до 3 910 доларів на день схвалення, продовживши зростання до понад 3 950 доларів у наступні дні.
  • Підвищений інтерес до Ethereum був підкріплений не лише короткостроковими прибутками. За даними CryptoQuant, попит на Ethereum значно зріс завдяки постійним власникам, які придбали понад 100 000 ETH 20 травня, що є найвищим денним рівнем з вересня 2023 року. Підтримкою цього тренду став ріст відкритих довгих позицій на ринку ф'ючерсів. Загальний відкритий інтерес на ефір у деривативах зріс з 2,8 до 3,2 мільйона Ethereum протягом кількох годин 20 травня.

Binance фіксує рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення ETF у США 1

На Binance також спостерігались рекордні обсяги покупок Ethereum:

  • За даними CryptoQuant, обсяг покупок перевищив обсяг продажів на 530 мільйонів доларів — найбільша така позначка для ETH, коли-небудь зафіксована на Binance.
  • Притоки ефіру на Binance також були значними. 21 травня Binance зафіксував 145 777 ETH чистих надходжень, що є найвищим показником з травня 2023 року.

Binance фіксує рекордні обсяги торгів Ethereum після схвалення ETF у США 2

"Це важливий крок, який сигналізує про зростаюче визнання та ширше прийняття цифрових активів у традиційних рамках, особливо на такому впливовому ринку, як США. Ми оптимістично налаштовані, що цей крок вперед призведе до подальшого регуляторного прийняття, прокладаючи шлях для більш масового впровадження цифрових активів по всьому світу — будь то ETH, BTC або інші", — сказав СЕО Binance Річард Тенг.

Про Binance

Binance є провідною світовою блокчейн-екосистемою та постачальником криптовалютної інфраструктури з набором фінансових продуктів, який включає найбільшу за обсягом біржу цифрових активів. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у всьому світі, має на меті надати свободу грошей користувачам і має неперевершений портфель криптопродуктів і пропозицій, зокрема: торгівлю та фінанси, освіту, дані та дослідження, соціальне благо, інвестиції та інкубацію, децентралізацію, інфраструктурні рішення. Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Останні новини

Справу керівника WOG Пивоварського передали до суду - у чому його звинувачують

Ігроманам більше не видаватимуть кредитів - подробиці від КРАІЛ

Повний перелік податків, які хоче підняти Кабмін, та наслідки цього рішення

Чи випишуть автоматично штрафи всім, хто не оновив дані, відповіли в Міноборони

ЄС надасть Укрзалізниці більше 40 мільйонів євро на євроінтеграцію

Перетворювач напруги з Епіцентру не сподобався покупцю - що вирішив суд

В Україні стрімко дорожчає автогаз: скільки доведеться платити

Як продовжити пенсію по інвалідності під час війни, пояснили юристи

Бізнес назвав найбільш реальну модель економічного бронювання: яку саме і які аргументи

Світла стане більше: до енергосистеми України підключили атомний блок

Більше новин
Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube