Chainlink продовжує зріст: аналітики чекають на "бичачий сплеск"

Читать на русском

Chainlink продовжує зростати, аналітики очікують ще більшого подорожчання активу

Читать на русском
Що буде з ціною Chainlink далі
Криптовалюта

Chainlink продовжує зростати, аналітики очікують ще більшого подорожчання активу

Ціна на Chainlink відчутно зросла: з 13 до 17 доларів США. Експери підкреслили, що серед причин не тільки сплеск активності в мережі, але й одночасне зростання біткоїна. Аналітики пояснили, що відбувається з Chainlink, коли перша криптовалюта дорожчає. 

Як передає видання beincrypto, наразі вартість Chainlink піднялася до близько 17,41 долара США. Зазначається, що аналітики очікують на подальший "бичасий імпульс". Експерти показали це на прикладі "Хмари Іхімоку" (це інструмент, який використовують для технічного аналізу тенденцій ринку). Що означають позначки на графіку: 

  • Хмара - це область, яка заштрихована, вона показує потенційні рівні підтримки та опору активу;
  • Коли ціна вище "хмари" - це значить, що йдеться про бичачий тренд;
  • Коли ціна нижче "хмари" - це ведмежий тренд (тобто, низька активність торгів).         
Фото: beincrypto
Фото: beincrypto

Зазначається, що аналітики прогнозують подорожчання Chainlink й надалі. Зокрема, це пов'язують з біткоїном. Експерти пояснили, що якщо перша криптовалюта продовжить зростати в ціні, то й LINK може знову піднятися до 19 доларів США в середньостроковій перспективі.   

"Технічні індикатори та ключові рівні підтримки (опору активу) свідчать про те, що є потужний бичачий потенціал для Chainlink у випадку, якщо актив буде триматися вище критичного рівня та буде використовувати "імпульс подорожчання біткоїна", - підкреслили експерти.   

Зазначається, що сплеск активності Chainlink у мережі допоміг підвищити його ціну з 13 до 17 доларів США. У результаті було зафіксовано сплеск активності у збільшенні щоденних активних адрес. Зелена лінія на графіку показує активні адреси: тепер вона зросла, що свідчить про зростання у використанні мережі та залучення користувачів. 

Фото: beincrypto
Фото: beincrypto

Що таке Chainlink   

Chainlink (LINK) - це децентралізована мережа oracle, яка має на меті з'єднати розумні контракти з даними з реального світу. Chainlink розробив Сергій Назаров та Стів Елліс.   

LINK - власна криптовалюта для децентралізованої мережі oracle Chainlink. Мережа Chainlink має систему репутації, постачальники вузлів, які мають велику кількість LINK, можуть отримати винагороду великими контрактами. Водночас  відсутність надання точної інформації призводить до вирахування токенів.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.