Казав, що винайшов біткоїн: у британському суді визнали брехуном відомого вченого

Читать на русском

Суддя Високого суду Лондона офіційно постановив, що комп'ютерний вчений Крейг Райт не створював біткоїн

Читать на русском
Вчений брехав у великих масштабах
Біткоїн

Суддя Високого суду Лондона офіційно постановив, що комп'ютерний вчений Крейг Райт не створював біткоїн

Суддя Високого суду Лондона постановив, що комп’ютерний вчений Крейг Райт брехав у великому масштабі. Йдеться про те, що вчений заявляв, що він нібито винайшов біткоїн. Щоправда, тепер Райт обіцяє, що подасть апеляцію на рішення «щодо питання про ідентифікацію.

Як передає itc, вчений представлявся псевдонімом "Сатоші Накамото". Цей псевдонім якраз використовується для позначення людини або групи людей, які розробили протокол криптовалюти біткоїн. Тобто, створили першу версію програми, де було реалізовано протокол. Про таємничого творця криптовалюти відомо мало, а тому вчений вирішив це використати. 

Зазначається, що особистість Сатоші була пов’язана з Райтом у статтях, опублікованих Gizmodo та Wired у 2015 році. Однак насправді в публікаціях були припущення, що Райт і є тим самим невловним Накамото. Однак пізніше звіти Wired, Vice, Forbes та інших видань також виявили невідповідності в доказах.       

В результаті вчений провів роки, коли намагався довести, що він є творцем першої криптовалюти. Проте тепер лондонський суд назвав його брехуном. Зазначається, що вчений виклик людям, які розробляли проєкти, пов’язані з біткоїнами, і подавав позови за наклеп проти тих, хто звинуватив його у брехні.   

Справа була завершена після шеститижневого розслідування, коли суддя Високого суду Лондона Джеймс Меллор постановив, що Райт не створював біткоїн і не є Сатоші.

"Як у своїх письмових, так і в усних свідченнях під час перехресного допиту я цілком переконався, що доктор Райт багато і неодноразово брехав суду. На мою думку, він далеко не такий розумний, як думає", - заявив Суддя. 

Зазначається, що вчений часто підроблював докази і намагався покладати провину на інших. Тепер же він заявив, що подасть апеляцію щодо "питання про ідентифікацію". 

З блокчейн платформи Gala Games вкрали 22 мільйона доларів   

Раніше стало відомо, що хакер вкрав 22 мільйони доларів у криптовалюті з блокчейн-платформи Gala Games. У службі безпеки розповіли, що зловмисник зміг заволодіти адміністративним обліковим записом і карбувати нескінченну кількість нових монет. З'ясувалося, що аферисту далося створити ще більше монет GALA (приблизно 4,4 мільярда). Проте обліковий запис платформа заморозила ще до того, як зловмисник зміг перевести на інші рахунки решту вкрадених коштів.   

"Я завжди знав, що є причина, чому я ніколи не говорю нісенітниці про те, що інші проекти зламали... На жаль, у нас стався інцидент, який призвів до несанкціонованого продажу 600 мільйонів (21 мільйон доларів США) токенів $GALA і ефективного BURN 4,4 мільярда токенів", - підкреслив Ерік Ширмейер, засновник Gala Games. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.